• خانه
  • اخبار
  • بهترین پیشنهادها برای آخر هفته: اشتراک برای Apple Music، هدفون سونی و موارد دیگر

بهترین پیشنهادها برای آخر هفته: اشتراک برای Apple Music، هدفون سونی و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین پیشنهادها برای آخر هفته: اشتراک برای Apple Music، هدفون سونی و موارد دیگر


بهترین پیشنهادها برای آخر هفته: اشتراک برای Apple Music، هدفون سونی و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

این آخر هفته است، به این معنی که زمان یک Dealmaster دیگر است. آخرین ساخت ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل یک پیشنهاد خوب برای کسانی است که علاقه دارند Apple Music را امتحان کنند یا فقط می خواهند چند ماه رایگان پخش موسیقی داشته باشند. در حال حاضر، Best Buy یک سرویس شش ماهه را به مشترکین جدید اسپاتیفای رقیب اپل ارائه می دهد. در ضمن، اگر مشترک برگشتی هستید، پنج ماه رایگان دریافت خواهید کرد. اپل معمولاً قبل از دریافت هزینه ماهانه 10 دلاری، یک آزمایش رایگان یک ماهه را برای کاربران جدید ارائه می‌کند، بنابراین این معامله در مجموع تا 50 دلار تخفیف دارد.

برای بازخرید این پیشنهاد باید آدرس ایمیل Best Buy را ارائه دهید و متأسفانه این معامله برای مشترکین فعلی Apple Music اعمال نمی شود. پس از فعال‌سازی نسخه آزمایشی پیشرفته، اشتراک شما به‌طور پیش‌فرض تنظیم می‌شود تا به‌طور خودکار تمدید شود، اما Dealmaster می‌تواند تأیید کند که می‌توانید بدون از دست دادن دسترسی به ماه‌های رایگان سرویس، آن را در تنظیمات حساب خود لغو کنید. حدود پنج دقیقه طول کشید تا Best Buy پس از ثبت سفارش، کد بازخرید را برای ما ارسال کرد، بنابراین اگر بلافاصله پس از خرید، معامله را دریافت نکردید، نگران نباشید.

در اوایل سال جاری، ما در راهنمای خود در مورد بهترین جایگزین‌های Spotify به جوانب مثبت و منفی Apple Music پرداختیم. در مقایسه با بزرگ‌ترین رقیب خود، سرویس اپل بیشتر از افراد واقعی بر مدیریت موسیقی تأکید دارد. این به هیچ وجه خالی از توصیه های مبتنی بر الگوریتم نیست، اما به طور کلی Spotify بهتر تنظیم شده است. رویکرد اپل ممکن است خوب یا بد باشد، بسته به اینکه Spotify چقدر با سلیقه شما مطابقت دارد، اما به هر حال، هر دو سرویس دارای یک کتابخانه موسیقی بزرگ هستند که می‌توانید آن‌ها را در لیست‌های پخش دسته‌بندی کنید و به دلخواه به موسیقی گوش دهید. برخلاف Spotify، اپل سطح رایگانی را برای بازگشت به آن ارائه نمی‌کند، اما می‌تواند موسیقی‌هایی را که از قبل دارید (در iTunes) با کتابخانه استریم خود ادغام کند و صدایی با کیفیت بالاتر را با مقداری محتوا (حداقل در حال حاضر) ارائه دهد. البته، با سایر محصولات اپل نیز ادغام شده است – در اینجا شما صاحبان هوم پاد هستید – اگرچه برنامه هایی برای iOS و Android وجود دارد.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات