• خانه
  • اخبار
  • بهترین پیشنهادات برای آخر هفته: Google Chromecast، Apple AirPods و دیگران

بهترین پیشنهادات برای آخر هفته: Google Chromecast، Apple AirPods و دیگران

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین پیشنهادات برای آخر هفته: Google Chromecast، Apple AirPods و دیگران


بهترین پیشنهادات برای آخر هفته: Google Chromecast، Apple AirPods و دیگران

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

این آخر هفته است، به این معنی که زمان یک Dealmaster دیگر است. آخرین نمای کلی ما از بهترین معاملات فناوری در سراسر وب شامل یک تخفیف خوب در Chromecast Google با Google TV است، زیرا پخش کننده 4K در خرده فروشان مختلف به 40 دلار کاهش یافته است. ما چندین بار در گذشته شاهد این بودیم که این معامله ظاهر شود، اما هنوز 10 دلار پایین تر از MSRP گوگل است. اگرچه زمانی شاهد یک دانگل با قیمت 5 دلار کمتر بودیم، اما این معامله شما را ملزم به ثبت نام برای یک ماه سرویس Sling TV کرد. تخفیف فعلی مطابق با بهترین قیمتی است که در غیر این صورت دیده ایم.

در هر صورت، ما همچنان Chromecast را به کسانی که به یک استیک پخش جریانی مقرون به صرفه نیاز دارند توصیه می کنیم. برای اکثر نیازها به اندازه کافی سریع است، کنترل از راه دور آن در موقعیت معقولی قرار دارد و از تمام برنامه های کاربردی اصلی و استانداردهای HDR (به علاوه Dolby Atmos) پشتیبانی می کند. بیشتر از همه، ما متوجه شدیم که رابط کاربری Google در سازماندهی و نمایش محتوایی که ممکن است واقعاً دوست داشته باشید، بسیار بهتر از رقبای آمازون و Roku است. برخی از کاربران شکایت دارند که 8 گیگابایت حافظه داخلی Chromecast کافی نیست، اما بعید است که این یک مشکل جدی باشد مگر اینکه نیاز به دانلود تعداد زیادی برنامه داشته باشید. و در حالی که گزارش ها حاکی از آن است که گوگل یک کروم کست را در اواخر امسال عرضه خواهد کرد، مشخص نیست که آیا این دستگاه جانشین واقعی این استریمر خواهد بود یا یک دستگاه پایین رده با هدف پخش 1080p. برای پخش جریانی معمولی 4K، Chromecast هنوز باید چیزی برای تماشای سریع و آسان پیدا کند.

اگر به استریمر جدید نیاز ندارید، ما همچنین قیمت‌های پایین‌تر از حد معمول برای نسل سوم ایرپادها و ایرپاد پرو، پردازنده‌های اینتل و AMD اپل داریم – از جمله معامله‌ای که تراشه رده بالای i7-12700K اینتل را ارزان‌تر می‌کند. i7-12700 بدون امکان اورکلاک، که ماه گذشته آن را به طور مثبت بررسی کردیم – ردیاب های بلوتوث، صفحه کلیدهای بازی، تعداد زیادی بازی ویدیویی و موارد دیگر. شما می توانید لیست کامل ما را در زیر مشاهده کنید.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات