• خانه
  • اخبار
  • بهترین پیشنهادات برای آخر هفته: Beats، iPad، SSD قابل حمل از سامسونگ و دیگران

بهترین پیشنهادات برای آخر هفته: Beats، iPad، SSD قابل حمل از سامسونگ و دیگران

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین پیشنهادات برای آخر هفته: Beats، iPad، SSD قابل حمل از سامسونگ و دیگران


بهترین پیشنهادات برای آخر هفته: Beats، iPad، SSD قابل حمل از سامسونگ و دیگران

بزرگنمایی

این آخر هفته است، و این به معنای نمای کلی جدید از بهترین معاملات فناوری در وب است! این هفته اولین کاهش قیمت هدفون ورزشی بی سیم واقعی ANC Beats Fit و مجهز به ساعت هوشمند هیبریدی ECG Withing را داریم. هدفون Beats Fit در اصل نسخه‌های اسپورت AirPods Pro اپل با مقاومت IPX4 در برابر آب هستند. کاهش نویز به اندازه AirPods ماهر نیست (همچنین موجود است)، اما به طور قابل توجهی نویز را کاهش می دهد، به خصوص صداهای با صدای بالاتر. هدفون های بیتس استودیو بدون مقاومت در برابر آب نیز در پایین ترین سطح خود قرار دارند.

Withings ScanWatch یک ساعت هوشمند هیبریدی است که شامل یک صفحه نمایش کوچک در یک صفحه سنتی است که گویی یک عارضه از ساعت است. این یک طراحی شیک است که Withings برای مدتی از آن استفاده کرده است، و این آخرین ساعت دارای ECG تایید شده توسط FDA و اندازه‌گیری اکسیژن خون است و باتری آن تا 30 روز دوام می‌آورد. اگر برای ردیابی دستی برخی از فعالیت‌ها مشکلی ندارید (می‌تواند به طور خودکار راه رفتن، دوچرخه‌سواری، دویدن، شنا و خواب را ردیابی کند)، این یک جایگزین ارزان‌تر و اساسی‌تر برای اپل واچ سری 7 برای خواندن نوار قلب، نظارت بر اکسیژن خون و هر چیز دیگری است. – پایش روزانه ضربان قلب

در سایر نقاط وب، ما برای iPad، 4K Fire TV Stick آمازون و SSD T7 قابل حمل سریع و قوی سامسونگ تخفیف داریم. همچنین برای Roombas، ترموستات‌های Google Nest و مک‌بوک پرو ۱۶ اینچی M1 اپل (۲۰۲۱) تخفیف‌های خوبی در نظر گرفته شده است. لیست کامل معاملات انتخاب شده را در زیر مشاهده کنید.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات