• خانه
  • اخبار
  • بهترین پیشنهادات برای آخر هفته: اپل واچ سری 7، بسته های کارت هدیه و موارد دیگر

بهترین پیشنهادات برای آخر هفته: اپل واچ سری 7، بسته های کارت هدیه و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین پیشنهادات برای آخر هفته: اپل واچ سری 7، بسته های کارت هدیه و موارد دیگر


بهترین پیشنهادات برای آخر هفته: اپل واچ سری 7، بسته های کارت هدیه و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

این آخر هفته است، به این معنی که زمان یک Dealmaster دیگر است. آخرین بررسی ما از بهترین معاملات فناوری در سراسر وب شامل قیمت خوبی برای اپل واچ سری 7 است، زیرا نسخه 41 میلی متری ساعت هوشمند پرچمدار اپل در حال حاضر به 339 دلار در آمازون و والمارت کاهش یافته است.

سری 7 بهترین انتخاب در راهنمای ما برای بهترین ساعت‌های هوشمند است: کیفیت ساخت عالی و نرم‌افزار قوی مانند هر ساعت دیگر اپل را دارد، اما نمایشگر بزرگ‌تر و همیشه روشن‌تر، شارژ سریع‌تر و عملکردهای پیشرفته‌تر نظارت بر سلامت را اضافه می‌کند. به عنوان نظارت بر اکسیژن خون و عملکرد ECG. این هنوز عمیق‌ترین ابزار ردیابی فعالیت نیست، هنوز هم فقط برای کاربران آیفون است، و اگر قبلاً سری 6 دارید، نیازی به ارتقا ندارد. اما همچنان یک دستگاه پوشیدنی کامل است که برای هر دو مورد ساده اما و یک ابزار مفید ردیابی سلامت و سبک گوشی هوشمند. و در حالی که اپل واچ SE جایگزین خوبی برای کسانی است که بودجه کمتری دارند، نمایشگر همیشه روشن، قدرت CPU کم، سرعت شارژ سریعتر، ECG و نظارت بر اکسیژن خون را قربانی می کند.

در نظر داشته باشید که فقط رنگ های سبز و نیمه شب با این قیمت موجود است. همچنین در ماه‌های اخیر بارها شاهد سقوط سری 7 در محدوده 350 تا 360 دلار بوده‌ایم. با این حال، اگر می‌خواهید تصمیم بگیرید، این تخفیف مربوط به پایین‌ترین قیمتی است که تاکنون دیده‌ایم و با 60 دلار خوب زیر MSRP اپل عرضه می‌شود.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات