• خانه
  • اخبار
  • بهترین پیشنهادات امروز: Logitech MX Master 3، کارت‌های microSD سامسونگ و موارد دیگر

بهترین پیشنهادات امروز: Logitech MX Master 3، کارت‌های microSD سامسونگ و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین پیشنهادات امروز: Logitech MX Master 3، کارت‌های microSD سامسونگ و موارد دیگر


بهترین پیشنهادات امروز: Logitech MX Master 3، کارت‌های microSD سامسونگ و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

وقت آن است که Dealmaster دیگری داشته باشیم. آخرین بررسی ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل قیمت خوبی برای ماوس بی سیم MX Master 3 لاجیتک است که در Staples به 80 دلار کاهش یافته است. برای مشاهده تراکنش پرداخت باید از کد کوپن “40765” در سبد خرید خود استفاده کنید. اگرچه در گذشته چندین بار شاهد انجام این معامله توسط Staples بوده‌ایم، اما همچنان 20 دلار تخفیف در MSRP روی ماوس و قیمت معمولی خیابانی دارد. این همچنین دستگاه را تا 5 دلار از پایین ترین قیمت تمام دوران که ما توسط یک فروشنده معتبر ردیابی کرده ایم، به ارمغان می آورد.

ما قبلاً MX Master 3 را بهترین انتخاب در راهنمای خود برای بهترین موس های بی سیم نامیدیم. مطمئناً گران است، حتی با این قیمت مقرون به صرفه، اما اگر بیشتر روز کاری خود را به رایانه خود اختصاص دهید، می تواند ارزش پول را داشته باشد. تا حدودی حجیم است، اما دارای خطوط راحت است و دارای روکش نرم و پشتیبانی عالی از انگشت شست است. به طور قابل اعتمادی روی انواع سطوح مختلف کار می کند و دارای ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری مفیدی است، مانند احساس صاف برای یک چرخ اسکرول الکترومغناطیسی، چرخ اسکرول دوم برای اسکرول افقی، و چندین دکمه جانبی قابل برنامه ریزی. می‌توانید نحوه عملکرد برخی از ویژگی‌های مبتنی بر برنامه را از طریق برنامه لاجیتک سفارشی کنید، و باتری ۷۰ روز شارژ قابل قبولی دارد.

ماوس برای کسانی که دستان کوچکی دارند راحت نخواهد بود و نمی توان آن را با کابل متصل کرد. طراحی و سنسور آن برای بازی در نظر گرفته نشده است. و متاسفانه نسخه چپ دستی وجود ندارد. اما اگر تمام روز از ماوس خود استفاده می کنید و بدتان نمی آید کمی بیشتر بپردازید، ارزش فکر کردن را دارد. توجه داشته باشید که لاجیتک نسخه ای مخصوص کاربران مک می سازد.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات