• خانه
  • اخبار
  • بهترین پیشنهادات امروز: iPad Mini، Apple TV 4K، Elden Ring و دیگران

بهترین پیشنهادات امروز: iPad Mini، Apple TV 4K، Elden Ring و دیگران

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین پیشنهادات امروز: iPad Mini، Apple TV 4K، Elden Ring و دیگران


بهترین پیشنهادات امروز: iPad Mini، Apple TV 4K، Elden Ring و دیگران

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: جف دان)

نوبت به یک Dealmaster جدید رسیده است. آخرین بررسی ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل یک تخفیف خوب برای آخرین iPad Mini اپل است که در حال حاضر در آمازون و Walmart به 409 دلار کاهش یافته است. در حالی که این قیمت 10 دلار بیشتر از پایین‌ترین قیمتی است که در اوایل این ماه دیده‌ایم، اما بهترین تخفیفی است که تا به حال دیده‌ایم، هنوز هم 90 دلار پایین‌تر از MSRP اپل و حدود 50 دلار پایین‌تر از قیمت خیابان آنلاین اخیر آن است.

هنگامی که مینی جدید در سپتامبر گذشته عرضه شد، از طراحی جدید الهام گرفته شده از iPad Pro، عملکرد خوب با پشتیبانی از تراشه A15 اپل، صفحه نمایش دقیق و دوربین های قابل احترام جلو و عقب و سایر ویژگی ها تمجید کردیم. در مجموع، آن کاری را که قرار بود انجام دهد انجام می‌دهد: یک آی‌پد کوچک باشد که به خوبی هر آی‌پد مدرن دیگری کار کند. فقط به خاطر داشته باشید که این واقعاً چنین است فقط برای افرادی که به ویژه خواهان نمایشگر کوچکتر 8.3 اینچی هستند. iPad Air و iPad Pro جادارتر عموماً برای نوع به روز رسانی های چندوظیفه ای و عملکردی که اپل در سال های اخیر روی iPadOS پیاده سازی کرده است، مناسب تر هستند و تراشه M1 در این تبلت ها بهره وری بیشتری دارد (البته تا حدی اغراق آمیز). برخی موارد).

در همین حال، آی‌پد 329 دلاری همچنان این کار را برای استفاده روزمره با قیمتی بسیار پایین‌تر انجام می‌دهد، اگرچه طراحی آن بسیار قدیمی‌تر است. به عبارت دیگر، iPad Mini برای یک جایگاه خاص طراحی شده است، اما اگر واقعاً یک تبلت یک دستی بهتر برای خواندن الکترونیکی، وبگردی یا طراحی با Apple Pencil می خواهید، Mini همان چیزی است که باید تهیه کنید. معامله رایج است، قیمت بالای آن کمی مقرون به صرفه تر است.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات