• خانه
  • اخبار
  • بهترین پیشنهادات امروز: ربات جاروبرقی Roomba، Apple iPad و موارد دیگر

بهترین پیشنهادات امروز: ربات جاروبرقی Roomba، Apple iPad و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین پیشنهادات امروز: ربات جاروبرقی Roomba، Apple iPad و موارد دیگر


بهترین پیشنهادات امروز: ربات جاروبرقی Roomba، Apple iPad و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

این زمان برای یک Dealmaster دیگر است! آخرین بررسی اجمالی ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل تعدادی معاملات در مورد جاروبرقی روبات های محبوب Roomba iRobot است.

در حال حاضر مدل‌های مختلفی با قیمت‌هایی وجود دارد که با بهترین قیمت‌هایی که دیده‌ایم مطابقت دارند یا نزدیک به آن‌ها هستند: برای مثال، Roomba 694 اصلی‌تر حدود 50 دلار از قیمت معمولی خود یعنی 180 دلار کاهش می‌یابد، در حالی که Boost Model به عنوان Roomba است. i3 Evo که به جای مدل های نیمه تصادفی در مدل های منظم تر تمیز می شود، تا کمترین ارزش 250 دلاری دارد. در همین حال، Roomba j7 حدود 160 دلار از قیمت معمولی خود کمتر است و عمر باتری بهتر و توانایی جلوگیری خودکار از موانعی مانند زباله های حیوانات خانگی یا سیم های برق را اضافه می کند. نسخه‌های «به‌علاوه» دو جاروبرقی آخر، که دارای ویژگی تخلیه خودکار هستند که به دستگاه‌ها اجازه می‌دهد تا زباله‌های خود را به‌طور مستقل در محفظه‌ای که در پایه‌های شارژشان تعبیه شده است دفع کنند، نیز با بهترین قیمت‌هایی هستند که دیده‌ایم.

هشدارهای معمول در مورد جاروبرقی های رباتیک همچنان اعمال می شود – آنها ارزان نیستند، همچنان گهگاهی گیر می کنند و به اندازه جاروبرقی های معمولی قوی نیستند – اما هنوز هم می توانند برای کسانی که می خواهند زمان کمتری را برای دستی صرف کنند ارزشمند باشند. تمیز کردن. مدل هایی که در زیر به آنها اشاره کردیم معمولاً در وب به دلیل عملکرد و دوام خود بررسی های مثبتی دریافت کرده اند، بنابراین باید برای کسانی که علاقه مند به امتحان این نوع دستگاه هستند ارزش خوبی داشته باشند.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات