• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات امروز: Sony WH-1000XM4، بسته عظیمی از بازی‌های مستقل و موارد دیگر

بهترین معاملات امروز: Sony WH-1000XM4، بسته عظیمی از بازی‌های مستقل و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات امروز: Sony WH-1000XM4، بسته عظیمی از بازی‌های مستقل و موارد دیگر


بهترین معاملات امروز: Sony WH-1000XM4، بسته عظیمی از بازی‌های مستقل و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

به Dealmaster دیگر خوش آمدید. آخرین بررسی ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل یک معامله جدید برای هدفون های حذف نویز عالی (اگر نام گیج کننده است) در Sony WH-1000XM4 است که در چندین خرده فروش به قیمت 278 دلار باز می گردد. اگرچه شاهد کاهش قیمت این هدفون در طول فصل تعطیلات و رویدادهایی مانند Amazon Prime Day به 248 دلار بوده‌ایم، اما این معامله با بهترین قیمتی که معمولاً در خارج از مناسبت‌های خاص مانند این می‌بینیم مطابقت دارد. در هر صورت، تخفیف تقریباً 35 دلار از قیمت معمولی XM4 و حدود 70 دلار از MSRP سونی است.

در مورد خود هدفون، قبلاً XM4 را بهترین جفت هدفون حذف نویز برای اکثر افراد می نامیم. اگرچه این جفت از آگوست 2020 در بازار عرضه شده است، اما همچنان بالاترین سطح کاهش نویز، طراحی راحت و با پد خوب، عمر باتری بیش از 30 ساعت و صدای زنده را ارائه می دهد که در صورت لزوم می توان آن را به دلخواه شخصی سازی کرد. جفت سونی به اندازه ایرپاد مکس رقیب اپل که از جعبه بیرون آورده شده است، به نظر نمی رسد و به اندازه QuietComfort 45 بوز سبک نیستند، اما راحت تر و به طور قابل توجهی ارزان تر از مدل های قبلی هستند و به طور قابل توجهی عمر طولانی تری دارند. هزینه از دومی ما در گذشته بارها این معامله را دیده‌ایم، اما اگر در حال حاضر برای یک جفت هدفون بی‌سیم جدید در بازار هستید، XM4 بهترین ارزش با این قیمت تخفیف‌خورده باقی می‌ماند.

در جای دیگر، ما یک بسته خیریه جدید در فروشگاه دیجیتال itch.io داریم که صدها بازی ویدیویی – به اضافه چندین کتاب مصور، کتاب الکترونیکی و موسیقی متن، از جمله دارایی‌های دیگر – را با حداقل کمک مالی 10 دلاری در اختیار شما قرار می‌دهد. “بسته ای برای اوکراین”، همانطور که نام دارد، توسط توسعه دهنده Necrosoft Games میزبانی می شود و شامل کار بیش از 700 سازنده است، تمام سرمایه های جمع آوری شده به خیریه هایی اختصاص می یابد که به اوکراینی های آسیب دیده از درگیری های مداوم با روسیه خدمات پزشکی ارائه می دهند. حمایت از کودکان آسیب دیده از جنگ بسته از بین رفته است دوشنبه زندگی کنید و در حال حاضر نزدیک به 3 میلیون دلار در زمان نگارش جمع آوری کرده است.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات