• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات امروز: PlayStation Days of Play Sale، SanDisk Storage و موارد دیگر

بهترین معاملات امروز: PlayStation Days of Play Sale، SanDisk Storage و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات امروز: PlayStation Days of Play Sale، SanDisk Storage و موارد دیگر


بهترین معاملات امروز: PlayStation Days of Play Sale، SanDisk Storage و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

نوبت به Dealmaster دیگری رسیده است. آخرین بررسی ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب توسط انواع بازی‌ها و تجهیزات PlayStation انجام می‌شود. این به این دلیل است که سونی فروش سالانه اواخر بهار خود را با نام “Days of Play” راه اندازی کرده است که به گفته این شرکت تا 8 ژوئن ادامه خواهد داشت.

به طور کلی، تعداد معاملات قابل توجه در اینجا به اندازه آنچه در Mega Sale Epic برجسته کردیم نیست، که در آخر هفته بر روی رایانه متمرکز بود: برخلاف سال های گذشته، هیچ تخفیفی در اشتراک پلی استیشن پلاس وجود ندارد – احتمالاً به دلیل ارتقاء مداوم سونی. این سرویس آنلاین – برخی از محصولات انحصاری PS5 با رتبه خوب مانند بازگشت و ارواح دیو برای فروش نیست، و برخی از بازی‌های PS4 با قیمت‌هایی هستند که اغلب دیده‌ایم. اگر بخواهید برای آن هزینه کنید، بسیاری از آنها در سطوح ارتقای جدید PS Plus قرار خواهند گرفت.

با این حال، برخی از معاملات وجود دارد که شایسته توجه است. برای مثال، اگر به یک دسته DualSense یدکی برای PS5 نیاز دارید، تمام رنگ‌های این گیم‌پد تا 59 دلار است که 10 دلار تخفیف دارد و تنها چند دلار از پایین‌ترین قیمتی که ما پیگیری کرده‌ایم. بازی اکشن رنگی Ratchet & Clank: Rift Apart در حالی که به پایین ترین حد خود یعنی 40 دلار می رسد مجموعه Uncharted: Legacy of Thievesیکی دیگر از انحصاری های PS5 که بازی های تیراندازی را به سبک فیلم های اکشن بازسازی می کند Uncharted 4 و Uncharted: میراث گمشده، به 30 دلار کاهش یافته است که پایین ترین قیمت جدید دیگر است. بازدیدهای دیگر مانند نمایش MLB 22 (نسخه نینتندو سوییچ گنجانده شده است) و آخرین ما، قسمت دوم تخفیف های قابل توجهی دریافت کرده اند؛ شما می توانید لیست کامل معاملات قابل توجه ما از فروش سونی را در زیر مشاهده کنید.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات