• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات امروز: Nintendo Switch Lite، Fully Standing Desks و موارد دیگر

بهترین معاملات امروز: Nintendo Switch Lite، Fully Standing Desks و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات امروز: Nintendo Switch Lite، Fully Standing Desks و موارد دیگر


بهترین معاملات امروز: Nintendo Switch Lite، Fully Standing Desks و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

نوبت به Dealmaster دیگری رسیده است. آخرین بررسی اجمالی ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل یک تخفیف متوسط ​​اما قابل توجه برای Nintendo Switch Lite در شعبه آمازون Woot است. این تخفیف فقط 10 دلار است و برای دسترسی به معامله باید عضو آمازون پرایم باشید، اما از آنجایی که کنسول تقریبا هرگز دریافت نمی کند انواع نوعی تخفیف، این پیشنهاد برای هر کسی که در وهله اول در بازار کنسول است ارزش توجه دارد. اگر این شامل شما می‌شود، Woot می‌گوید این معامله فقط امروز در دسترس خواهد بود و برای مشاهده تخفیف در پرداخت خود باید با حساب آمازون خود وارد Woot شوید.

Switch Lite کوچکتر و تنها نسخه قابل حمل کنسول نینتندو است: صفحه نمایش LCD 5.5 اینچی آن به اندازه سوئیچ OLED جدیدتر بزرگ یا پر جنب و جوش نیست و نمی توان آن را برای استفاده در صفحه نمایش بزرگتر به تلویزیون متصل کرد. . اما به همان اندازه قدرتمند است، بنابراین با همان کتابخانه بازی‌ها کار می‌کند و طبیعتاً راحت‌تر در جاده‌ها می‌روید. Switch Lite نیز به خوبی ساخته شده است، با d-pad اصلی و دکمه های صورت کمی نرم تر که همچنین هنگام فشار دادن صدای کمتری ایجاد می کند. مهمتر از همه، ارزان تر است. در اینجا در مقایسه با سوییچ 300 دلاری و سوئیچ OLED 350 دلاری به 190 دلار کاهش یافته است.

اگر به سخت‌افزار جدید بازی‌های ویدیویی نیاز ندارید، Dealmaster در خط میزهای ایستاده برقی Fully Jarvis نیز فروش دارد، که قبلاً در راهنمای خود برای تجهیزات اداری خانگی خوب توصیه کرده بودیم. تعدادی از پیکربندی های Jarvis در حال حاضر دارای 15٪ تخفیف در فروشگاه آنلاین آمازون و Fully هستند. میزها هنوز آنقدر ارزان نیستند و عموماً سنگین نیستند، اما همچنان مجموعه‌های باکیفیت، مجموعه قابل توجهی از سفارشی‌سازی‌ها و ضمانت‌های طولانی پنج ساله برای سطوح دسکتاپ و 15 سال برای اجزای قاب میز را ارائه می‌کنند.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات