• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات امروز: iPad Air، بازی های رومیزی توصیه شده و ماوس های بازی

بهترین معاملات امروز: iPad Air، بازی های رومیزی توصیه شده و ماوس های بازی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات امروز: iPad Air، بازی های رومیزی توصیه شده و ماوس های بازی


بهترین معاملات امروز: iPad Air، بازی های رومیزی توصیه شده و ماوس های بازی

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

وقت آن است که Dealmaster دیگری داشته باشیم. آخرین نمای کلی ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل یک معامله مفید برای آخرین iPad Air اپل است که در آمازون و Walmart به 559 دلار کاهش یافته است. فراتر از افت بسیار کوتاه به 549 دلار در ماه گذشته، این کمترین قیمتی است که برای تبلت 10.9 اینچی دیده‌ایم که تنها در ماه مارس عرضه شد و MSRP آن 600 دلار است.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، Air جدید یک محیط خوب بین iPad ارزانتر 10.2 اینچی و iPad Pro رده بالاتر است. این دستگاه فاقد نرخ رفرش بالاتر، بلندگوهای بهتر و فضای ذخیره سازی بیشتر (با 128 گیگابایت) در دومی است، اما تراشه M1 آن را تقریباً سریع می کند، پورت USB-C و دوربین جلوی آن نسبت به نسل قبلی بهبود یافته است. صفحه نمایش گسترده و پشتیبانی از لوازم جانبی آن را برای مصرف رسانه ای و کارهای روزمره مناسب نگه می دارد. آی‌پد پایه هنوز هم بهترین ارزش را برای بیشتر افراد دارد، اما اگر ترجیح می‌دهید از طراحی قدیمی‌تر تبلت و سقف عملکرد پایین‌تر اجتناب کنید، M1 Air باید خرید بهتری نسبت به Pro باشد تا زمانی که دومی به‌روزرسانی شود. برای غواصی عمیق تر می توانید بررسی ما را بخوانید.

علاوه بر آیپدها، بررسی پیشنهادات ما شامل تخفیف شدیدی نیز می‌شود مریخ در حال شکل گیری زمین، یک بازی رومیزی محبوب که قبلاً در بهترین راهنمای هدیه بازی های رومیزی خود توصیه کرده بودیم. در زمان نگارش این مقاله با قیمت 38 دلار موجود است، پایین‌ترین قیمتی که در بیش از یک سال گذشته پیگیری کرده‌ایم. ما این را در بخش «نرخ‌های سنگین‌تر» راهنمای هدیه‌مان گنجانده‌ایم، بنابراین احتمالاً برای مبتدیان نسبتاً پیچیده، وقت‌گیر (با دو ساعت یا بیشتر) و چالش برانگیز خواهد بود. اما برای بازیکنانی که بیشتر درگیر هستند، باید یک بازی کارتی جذاب و عمیقاً قابل بازی ارائه دهد که در آن بازیکنان وظیفه دارند سیاره قرمز را سبز کنند. برای جزئیات بیشتر می توانید دوباره بررسی ما را بررسی کنید.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات