• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات امروز: Horizon Forbidden West، گیفت کارت اپل و موارد دیگر

بهترین معاملات امروز: Horizon Forbidden West، گیفت کارت اپل و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات امروز: Horizon Forbidden West، گیفت کارت اپل و موارد دیگر


بهترین معاملات امروز: Horizon Forbidden West، گیفت کارت اپل و موارد دیگر

بزرگنمایی (اعتبار: Ars Technica)

چهارشنبه است، به این معنی که زمان یک Dealmaster دیگر است. آخرین گردآوری ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل تعدادی تخفیف برای بازی های پیشنهادی پلی استیشن 5 می شود. سونی از نظر فنی “فروش تابستانی PlayStation” خود را اواخر ماه گذشته آغاز کرد، اما اوایل این هفته مجموعه جدیدی از معاملات را منتشر کرد. طیف وسیعی از بازی های شخص اول را پوشش می دهد. معاملات جدید در چندین خرده فروش از جمله آمازون، Best Buy، Walmart و GameStop در دسترس هستند – به علاوه برای نسخه های دیجیتال، فروشگاه PlayStation Sony. سونی می گوید فروش تا 17 آگوست ادامه خواهد داشت.

انتخاب شامل اولین تخفیف قابل توجهی است که دیده ایم افق غرب ممنوع، بازی بزرگ اکشن نقش آفرینی انحصاری پلی استیشن که در ماه فوریه وارد بازار شد. نسخه‌های PS4 و PS5 آن به ترتیب با قیمت‌های 40 و 50 دلار در دسترس هستند که هر دو تخفیف 20 دلاری دارند. مگر اینکه داشتن جعبه PS5 واقعا برای شما مهم نیست، فقط باید نسخه PS4 را تهیه کنید – این آخرین بازی است که مسیر ارتقای رایگان از PS4 به PS5 را دارد، بنابراین می توانید از مزیت استفاده کنید و همیلتون را نجات دهید.

در هر صورت، بررسی ما حساب می کند غرب ممنوع چیزی جز «یکی از بهترین دنباله‌های بازی در تمام دوران» که متن، جلوه‌های بصری شاداب و توجه کلی به جزئیات را ستایش می‌کند. واقعا باید نسخه اصلی رو بازی میکردی Horizon Zero Dawn برای استفاده حداکثری از آن و در نهایت یکی دیگر از بازی های جهان باز مدرن است که ممکن است برخی از بازیکنان در این مرحله از آن خسته شده باشند. اما اگر از شکار ربات دایناسور اصلی و داستان جذاب علمی تخیلی لذت بردید، غرب ممنوع نسخه صیقلی تری از آن است.

4 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات