• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات امروز: Google Nest Hub، Apple TV 4K و موارد دیگر

بهترین معاملات امروز: Google Nest Hub، Apple TV 4K و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات امروز: Google Nest Hub، Apple TV 4K و موارد دیگر


بهترین معاملات امروز: Google Nest Hub، Apple TV 4K و موارد دیگر

بزرگنمایی (اعتبار: Ars Technica)

چهارشنبه است، به این معنی که زمان یک Dealmaster دیگر است. آخرین گردآوری ما از بهترین معاملات فناوری وب شامل تخفیف عمیق در Nest Hub Google است، زیرا صفحه نمایش هوشمند 7 اینچی در چندین خرده فروش به 55 دلار کاهش یافته است. ما در ماه‌های اخیر تخفیف‌هایی را روی دستگاه مشاهده کرده‌ایم، اما این معامله با کمترین قیمتی که ما پیگیری کرده‌ایم مطابقت دارد و با 45 دلار تخفیف از MSRP گوگل عرضه می‌شود.

ما جدیدترین Nest Hub را پس از انتشار در سال گذشته به خوبی بررسی کردیم و آن را به‌عنوان یک همراه در کنار تخت به‌خصوص مفید یافتیم. این دستگاه دارای یک ویژگی اختیاری ردیابی خواب است که آزمایش ما نشان داد که به طرز شگفت انگیزی خوب عمل کرده است و داده های بسیار دقیق و ثابتی را در مورد مدت زمانی که در رختخواب بوده اید، مدت زمانی که طول می کشد به خواب بروید، چند بار از رختخواب خارج می شوید ارائه می دهد. ، و هنگام بیدار شدن، از جمله جزئیات دیگر. رویکرد در اینجا بیشتر در مورد فهمیدن اینکه آیا خواب کافی دارید یا خیر است تا بررسی عمیق علف های هرز در مورد کیفیت خواب خود، اما کار می کند، و کل فرآیند باید راحت تر از نگه داشتن یک ساعت هوشمند ردیابی خواب یا دستگاه تناسب اندام باشد. تمام شب. اما یک هشدار وجود دارد: در حالی که این ویژگی در حال حاضر رایگان است، گوگل قصد دارد آن را در سال آینده در سرویس Premium ماهانه 10 دلاری فیت بیت قرار دهد.

جدا از قلاب ردیابی خواب، Nest Hub تقریباً تمام کارهای دیگری را که از دستیار Google انتظار دارید انجام می‌دهد (به سؤالات جستجو پاسخ می‌دهد، دستگاه‌های خانه هوشمند را کنترل می‌کند، دستور العمل‌ها را در آشپزخانه نشان می‌دهد، و غیره) که معمولاً در این مورد مفیدتر هستند. کلاس دستگاه های الکسای آمازون. بلندگوهای داخلی دستگاه، اگرچه در خلاء شگفت‌انگیز نیستند، به اندازه کافی نسبت به مدل نسل اول بهبود یافته‌اند تا پخش موسیقی معمولی یا پادکست را سریع‌تر کنند. صفحه نمایش با وضوح 1024×600 نیز واضح نیست، اما برای کنترل یک صفحه نمایش لمسی 7 اینچی کافی است. سخت‌افزار معمولاً توجه زیادی را به خود جلب نمی‌کند، و در حالی که احتمالاً می‌دانید در مورد نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی ذاتی در همه دستگاه‌های مبتنی بر دستیار صوتی در کجا ایستاده‌اید، Nest Hub هر نوع داخلی را از دست می‌دهد. دوربینی که ممکن است آرامش بیشتری را ایجاد کند.

خواندن 5 پاراگراف باقی مانده | نظرات