• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات امروز: Google Chromecast، Audible Premium Plus، و موارد دیگر

بهترین معاملات امروز: Google Chromecast، Audible Premium Plus، و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات امروز: Google Chromecast، Audible Premium Plus، و موارد دیگر


بهترین معاملات امروز: Google Chromecast، Audible Premium Plus، و موارد دیگر

بزرگنمایی (اعتبار: Ars Technica)

چهارشنبه است، به این معنی که زمان یک Dealmaster دیگر است. آخرین گردآوری ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل Google Chromecast در خرده‌فروشی‌های مختلف به 40 دلار است. در حالی که امسال چند بار این معامله را دیده‌ایم، اما هنوز ۱۰ دلار از MSRP گوگل کم شده است، و این فرصت خوبی برای صرفه‌جویی در آنچه ما فکر می‌کنیم بهترین استریم ۴K برای اکثر مردم است، می‌سازد.

در مقایسه با دستگاه‌های رقیب آمازون و Roku، هنوز هم متوجه می‌شویم که رابط Chromecast کار تمیزتری در سازماندهی و توصیه فعال محتوایی که ممکن است بخواهید تماشا کنید انجام می‌دهد. رمزگشاهای قدرتمندتر 4K در بازار وجود دارد، اما عملکرد Chromecast همچنان کار را برای مرور معمولی انجام می‌دهد، با همه سرویس‌های پخش اصلی کار می‌کند و از ویدیوهای Dolby Atmos و HDR (از طریق Dolby Vision، HDR10 و HDR10+) پشتیبانی می‌کند.

شکایات اصلی این است که رابط کاربری Google به‌خصوص قابل تنظیم نیست، و نظارت Google TV بسیار معقول است زیرا اطلاعات مرور خود را با این شرکت به اشتراک می‌گذارید. با این حال، مورد دوم تقریباً با هر دستگاه پخش اصلی مشکل دارد. پلتفرم گوگل در استفاده از این داده ها برای راحت تر کردن مرور بهتر است. این دستگاه همچنین از کدک ویدیویی جدیدتر و کارآمدتر AV1 گوگل پشتیبانی نمی‌کند، اگرچه این مشکل برای اکثر افراد نیست. طبق گزارش ها، مدل جدیدی از کروم کست در راه است که از AV1 پشتیبانی می کند، اما انتظار می رود محدود به پخش 1080p باشد.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات