• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات امروز: Apple Watch SE، لپ تاپ های بازی، SSD و موارد دیگر

بهترین معاملات امروز: Apple Watch SE، لپ تاپ های بازی، SSD و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات امروز: Apple Watch SE، لپ تاپ های بازی، SSD و موارد دیگر


بهترین معاملات امروز: Apple Watch SE، لپ تاپ های بازی، SSD و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

امروز چهارشنبه است و این بدان معناست که زمان یک Dealmaster دیگر است. آخرین بررسی ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل یک تخفیف بزرگ برای نسخه 44 میلی متری Apple Watch SE است که در حال حاضر در آمازون و والمارت به 229 دلار کاهش یافته است.

این تخفیف فقط برای نسخه‌ای با قاب نقره‌ای اپل و بند اسپرت آبی اعمال می‌شود، اما اگر می‌توانید با آن زندگی کنید – یا بدتان نمی‌آید بعداً یک بند جدید را عوض کنید – این قیمت پایین‌ترین قیمتی است که دیده‌ایم. به عنوان مرجع، این گزینه معمولاً در ماه های اخیر حدود 260 دلار آنلاین بوده است، در حالی که خود اپل دستگاه را با قیمت 309 دلار به فروش می رساند. اگر سایز بدنه کوچک‌تری را ترجیح می‌دهید، ساعت 40 میلی‌متری Watch SE نیز با قیمت 229 دلار در دسترس است، اگرچه ما این قیمت را بیشتر برای این مدل دیده‌ایم.

ما معمولاً اپل واچ سری 7 رده بالاتر را به عنوان بهترین ساعت هوشمند برای کاربران آیفون توصیه می کنیم، اما Watch SE یک جایگزین قانع کننده برای کسانی است که بودجه کمتری دارند. با تقریباً 100 دلار کمتر، بیشتر ویژگی‌های اصلی سری 7 از جمله پیام‌های مشابه، نظارت بر ضربان قلب و پشتیبانی کلی از WatchOS را حفظ می‌کنید. شما نمایشگر بزرگتر و همیشه روشن مدل پرچمدار را از دست می دهید – یعنی. هنگامی که مچ دست خود را پایین می گذارید صفحه نمایش آن روشن نمی ماند – به علاوه ویژگی های پیشرفته تر مانند نظارت بر اکسیژن خون، پشتیبانی از ECG و سرعت شارژ کمی بیشتر. همچنین شایان ذکر است که احتمالاً در پاییز امسال شاهد معرفی مدل های جدید اپل واچ خواهیم بود. اما اگر نیاز به صرفه جویی در هزینه دارید، Watch SE محصول خوبی است و باید برای کسانی که از یک مدل قدیمی اپل واچ می آیند (سری 3 یا پایین تر را در نظر بگیرید) یک ارتقاء قوی باشد.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات