• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات امروز: Apple MacBook Pro، Nintendo Game & Watch و دیگران

بهترین معاملات امروز: Apple MacBook Pro، Nintendo Game & Watch و دیگران

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات امروز: Apple MacBook Pro، Nintendo Game & Watch و دیگران


بهترین معاملات امروز: Apple MacBook Pro، Nintendo Game & Watch و دیگران

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

وقت آن است که Dealmaster دیگری داشته باشیم. آخرین بررسی ما از بهترین معاملات فناوری در سراسر وب شامل بهترین قیمت هایی است که برای لپ تاپ های 14 و 16 اینچی مک بوک پرو اپل ردیابی کرده ایم. پیکربندی اولین با 16 گیگابایت رم و 512 گیگابایت SSD در بسیاری از خرده‌فروشان به 1749 دلار کاهش یافته است، که بیش از 200 دلار از قیمت معمولی خیابانی است که در ماه‌های اخیر دیده‌ایم، در حالی که پیکربندی مشابهی برای دومی در حال حاضر وجود دارد. با قیمت 2299 دلار در دسترس است. کاهشی در حدود 150 دلار.

در حالی که مانیتور دسکتاپ و استودیو دیسپلی جدید اپل مک استودیو بیشتر توجه مک را در این ماه به خود جلب کرده است، آخرین مک بوک پرو همچنان لپ تاپ فوق العاده ای برای کاربران باتجربه MacOS است. در واقع، بررسی ما در اکتبر گذشته، Pro را بهترین لپ‌تاپی خواند که می‌توانید برای تولید محتوای سنگین و توسعه نرم‌افزار بخرید. تراشه M1 Pro موجود در این SKUها هنوز هم بسیار سریع است، نمایشگر مینی LED عالی است و باتری واقعاً می تواند تمام روز را دوام بیاورد. خود سخت‌افزار برای این عملکرد بسیار حجیم است، اما همچنان درجه یک به نظر می‌رسد، با صفحه لمسی و صفحه کلید قابل اعتماد. در همین حال، انتخاب پورت باید به اندازه کافی گسترده باشد تا شما را از نیاز به یک کلید وحشتناک محافظت کند همه چيز از زمان همچنین نوار لمسی وجود ندارد.

شما باید اسلات سبک آیفون در بالای صفحه را تحمل کنید و حتی با این تخفیف ها، لپ تاپ ها قطعا گران هستند. اما اگر توانایی پرداخت آن را دارید، متخصصان جدید چیزی برای شکایت ندارند. شایان ذکر است که انتظار می رود مک بوک پرو 13 اینچی به روز شده در ماه های آینده وارد بازار شود، اما هیچ چیزی مبنی بر تعویض این مدل های 14 و 16 اینچی به زودی وجود ندارد.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات