• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات امروز: Amazon Kindles و قرص Fire HD، تلویزیون‌های OLED ال‌جی و موارد دیگر

بهترین معاملات امروز: Amazon Kindles و قرص Fire HD، تلویزیون‌های OLED ال‌جی و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات امروز: Amazon Kindles و قرص Fire HD، تلویزیون‌های OLED ال‌جی و موارد دیگر


بهترین معاملات امروز: Amazon Kindles و قرص Fire HD، تلویزیون‌های OLED ال‌جی و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

این زمان برای یک Dealmaster دیگر است! آخرین بررسی ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل فروش جدید کتابخوان های الکترونیکی Kindle آمازون است. این معاملات شامل جدیدترین Kindle Paperwhite با قیمت 105 دلار است که پایین‌ترین قیمتی است که تاکنون دیده‌ایم و مطابق با معامله‌ای است که در جمعه سیاه دیدیم.

به عنوان تازه‌سازی، ما در پاییز گذشته وقتی Kindle Paperwhite عرضه شد، نقدی تحسین برانگیز ارائه دادیم و آن را بهترین Kindle – و در نتیجه بهترین کتابخوان الکترونیکی – برای اکثر مردم نامیدیم. اگر از Kindle قبلی راضی هستید، نیازی به ارتقا نیست، اما در مقایسه با نسل قبلی خود، Paperwhite نسل یازدهم صفحه نمایش جادارتری دارد (اکنون 6.8 اینچ). [17 cm] به جای 6 اینچ [15 cm]، پورت USB-C، چراغ جلو بهتر، عملکرد پاسخگوتر و عمر باتری بهبود یافته (که آمازون تخمین می زند حدود 10 هفته شارژ است). هنوز هم ضد آب است و اگر بتوانید با اکوسیستم قفل شده آمازون زندگی کنید، کتابخانه Kindle همچنان گسترده است. این پیشنهاد همچنین شامل یک سرویس سه ماهه Amazon Kindle Unlimited کتاب الکترونیکی نیز می شود، اما به خاطر داشته باشید که به طور پیش فرض به طور خودکار تمدید می شود.

این فروش همچنین نسخه کودکان Kindle Paperwhite را به 115 دلار کاهش داد. این تنها 5 دلار بالاتر از بهترین قیمتی است که دیده ایم. اگرچه این گزینه برای خوانندگان جوان‌تر در دسترس است، اما دارای سخت‌افزاری مشابه Paperwhite استاندارد است، به‌علاوه یک قاب، دو سال ضمانت (در مقایسه با مدل استاندارد) و بدون تبلیغات در صفحه اصلی یا صفحه قفل، که هزینه آن 20 دلار اضافی است. در غیر این صورت). کتابخوان الکترونیکی پایه Kindle Kids که امروز به 65 دلار کاهش یافته است، ممکن است برای اکثر کودکان ارزش بهتری داشته باشد، اما مدل Paperwhite Kids ممکن است برای کسانی که می خواهند کمی بیشتر بپردازند ارزش آن را داشته باشد.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات