• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات امروز: کنترلرهای بازی 8BitDo، موس های بازی Razer و موارد دیگر

بهترین معاملات امروز: کنترلرهای بازی 8BitDo، موس های بازی Razer و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات امروز: کنترلرهای بازی 8BitDo، موس های بازی Razer و موارد دیگر


بهترین معاملات امروز: کنترلرهای بازی 8BitDo، موس های بازی Razer و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

وقت آن است که یک Dealmaster دیگر! آخرین بررسی ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل یک قیمت پایین جدید برای گیم پد 8BitDo Pro 2 است که در آمازون به 42.50 دلار کاهش یافته است. اگر ترجیح می دهید از جای دیگری خرید کنید، با 50 سنت بیشتر در Best Buy نیز موجود است. گیم پد بی سیم معمولا با قیمت 50 دلار به فروش می رسد، بنابراین تخفیف زیادی ندارد، اما بهترین قیمتی است که دیده ایم.

زمانی که Pro 2 در سال گذشته عرضه شد، بررسی مثبتی ارائه دادیم و آن را رویکردی «مفیدتر، راحت‌تر و شخصی‌تر» برای کنترلر Nintendo’s Switch Pro نامیدیم، حتی اگر قیمت آن 20 دلار کمتر باشد. این کنترلر روی دستگاه های سوییچ، رایانه شخصی، macOS، اندروید، iOS و رزبری پای کار می کند. در مقایسه با پد «Pro» نینتندو، بزرگ‌ترین افزوده آن دو دکمه پشتی قابل برنامه‌ریزی است. این می‌تواند بازیابی ورودی‌های خاص بازی‌ها را با سرعتی سریع‌تر و تفکر رقابتی آسان‌تر کند، زیرا مجبور نیستید مثل همیشه بازوهای خود را به صورت فیزیکی حرکت دهید.

کنترلر به خوبی ساخته شده و راحت است، با دکمه های بزرگ جلو، جوی استیک با سطح ولتاژ رضایت بخش و حتی تعادل وزن. برخلاف Pro Controller، Pro 2 دارای محرک های آنالوگ نیز می باشد. این بدان معنی است که آنها به سطوح مختلف فشار واکنش نشان می دهند، که می تواند برای مثال در شتاب گیری تدریجی در یک بازی مسابقه ای مفید باشد، به جای اینکه همیشه با تمام گاز بدود. D-pad کمی سفت تر از آن چیزی است که در کنترلرهای PS5 یا Xbox پیدا می کنید، همانطور که بعد از Nintendo Super Pad قدیمی است، اما پرس ها واضح و واضح هستند، بنابراین برای پلتفرم های دو بعدی یا گیج های قدیمی مانند تتریس. 8BitDo همچنین دارای یک برنامه همراه نسبتاً گسترده است که به شما امکان می‌دهد ورودی‌ها را تغییر مسیر دهید، ماکروها را ایجاد و تخصیص دهید، و حساسیت جوی استیک‌ها و تریگرها را دقیق تنظیم کنید. این تنظیمات، از جمله، می توانند در سه پروفایل جداگانه ذخیره شوند.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات