• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات امروز: مک بوک پرو 16 اینچی اپل، دستگاه های Google Nest و موارد دیگر

بهترین معاملات امروز: مک بوک پرو 16 اینچی اپل، دستگاه های Google Nest و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات امروز: مک بوک پرو 16 اینچی اپل، دستگاه های Google Nest و موارد دیگر


بهترین معاملات امروز: مک بوک پرو 16 اینچی اپل، دستگاه های Google Nest و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

وقت آن است که یک Dealmaster دیگر! آخرین نمای کلی ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل کمترین قیمتی است که برای M1 MacBook Pro 16 اینچی 2021 ردیابی کرده ایم. به گفته ساموئل آکسون، ویرایشگر ارشد بررسی ما، MacBook Pro 2021 تعدادی پورت به شدت از دست رفته را بازگردانده است، در حالی که بهترین عملکردی را که می توانید بخرید (به شرط داشتن پول زیاد) ارائه می دهد. این یک بازگشت به فرم برای سازندگانی است که عاشق مک بوک هستند، حتی اگر فرم فیزیکی بزرگتر از نسل گذشته باشد.

ما همچنین چند پیشنهاد برای دستگاه‌های Google Nest داریم. به عنوان مثال، ترموستات Nest Learning محبوب و ترموستات Nest که کیف پول مناسب‌تر دارد، به فروش می‌رسد، با قیمت اولی تا 199 دلار و دومی با قیمت 100 دلار در خرده‌فروشی‌های مختلف. اگرچه هیچ معامله‌ای کمترین قیمتی را که دیده‌ایم ندارد، اما هر دو پایین‌تر از قیمت‌های معمول آنلاین خود هستند و به‌ترتیب کمتر از MSRP 250 و 130 دلاری گوگل هستند.

در هر صورت، هر دو دستگاه برای کسانی که به دنبال استفاده از ترموستات هوشمند، کاهش مصرف انرژی یا کنترل بیشتر گرمایش و سرمایش خانه خود هستند، گزینه‌های ستودنی باقی می‌مانند. Nest رده بالاتر همچنان تیز به نظر می رسد، نصب آن نسبتاً آسان است و با انواع دستگاه ها و پلتفرم های خانه هوشمند کار می کند. او هنوز هم می تواند ترجیحات معمول شما را برای گرمایش و سرمایش “یاد بگیرد” و سپس به طور خودکار تنظیمات آینده خود را بر اساس آن برنامه ریزی کند، (بیشتر) برای یک روز سر راه شما بماند. Nest Thermostat مقرون به صرفه‌تر فاقد این ویژگی زمان‌بندی خودکار است (اگرچه همچنان می‌توانید به صورت دستی زمان‌بندی را وارد کنید)، دارای قاب پلاستیکی ارزان‌تری است و از سنسورهای تعادل دما از راه دور Google پشتیبانی نمی‌کند. اما هنوز هم خوب به نظر می رسد و ویژگی های مشابهی دارد – از جمله ابزارهایی مانند نظارت بر HVAC و دستورات صوتی از طریق الکسا یا دستیار گوگل – با هزینه کمتر.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات