• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات امروز: معاملات اولیه روز اول، پردازنده های AMD Ryzen و موارد دیگر

بهترین معاملات امروز: معاملات اولیه روز اول، پردازنده های AMD Ryzen و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات امروز: معاملات اولیه روز اول، پردازنده های AMD Ryzen و موارد دیگر


بهترین معاملات امروز: معاملات اولیه روز اول، پردازنده های AMD Ryzen و موارد دیگر

بزرگنمایی (اعتبار: Ars Technica)

چهارشنبه است، به این معنی که زمان یک Dealmaster دیگر است. آخرین گردآوری ما از بهترین معاملات از سراسر وب شامل چندین تخفیف اولیه است که آمازون قبل از فروش سالانه Prime Day خود، که قرار است هفته آینده آغاز شود، به صورت زنده انجام داده است.

هنوز روز پرایم است، بنابراین تعدادی از معاملات اولیه که آمازون ارائه می‌دهد دقیقاً سودآور نیستند: تخفیف‌های مختلفی برای تلویزیون‌های میان‌رده و دستگاه‌های کمتر توصیه‌شده آمازون مانند ردیاب تناسب اندام Halo View یا پخش‌کننده رسانه Fire TV Cube وجود دارد. انتخاب باید در طول روز پرایم بهتر شود، و طبق معمول Dealmaster زباله‌ها را مرتب می‌کند تا به شما کمک کند هفته آینده چیزهای خوب را پیدا کنید.

با این حال، در حال حاضر شاهد معاملات قابل توجهی هستیم، از جمله پایین‌ترین قیمت‌هایی که برای نمایشگر هوشمند کوچک Echo Show 5 (که به 35 دلار کاهش یافته است)، کتابخوان الکترونیکی Kindle Kids – که 50 دلار قیمت دارد. ارزش خوبی برای کسانی که نمی خواهند برای Kindle Paperwhite برتر (که هنوز تخفیف داده نشده است) هزینه کنند – و بلندگوهای هوشمند Echo و Echo Dot که به ترتیب تا 60 و 20 دلار مشخص شده اند. (فقط مطمئن باشید که مایل به پذیرش خطرات بی شمار حریم خصوصی و امنیتی با دو مورد اخیر هستید.) آزمایش طولانی Audible Premium Plus که هفته گذشته به آن اشاره کردیم، که به مشترکین جدید سه ماه خدمات بدون هزینه اضافی می دهد، هنوز در دسترس است. همچنین. چند معامله دیگر وجود دارد که شایان ذکر است که در زیر به آنها اشاره کرده ایم. به یاد داشته باشید که برای استفاده از این مزیت باید عضو اصلی باشید.

3 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات