• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات امروز: دوربین امنیتی Eufy داخلی، کارت های هدیه اپل و موارد دیگر

بهترین معاملات امروز: دوربین امنیتی Eufy داخلی، کارت های هدیه اپل و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات امروز: دوربین امنیتی Eufy داخلی، کارت های هدیه اپل و موارد دیگر


بهترین معاملات امروز: دوربین امنیتی Eufy داخلی، کارت های هدیه اپل و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

وقت آن است که Dealmaster دیگری داشته باشیم. آخرین به روز رسانی لیست ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل قیمت مناسب برای Eufy’s Solo IndoorCam C24 است. دوربین امنیتی داخلی زیردریایی انکر که معمولاً حدود 40 دلار قیمت دارد، اکنون در آمازون به 30 دلار کاهش می یابد، وقتی یک کوپن را در صفحه برش می دهید. این معامله با بهترین قیمتی که در سال گذشته دیده‌ایم مطابقت دارد و کمتر از 2 دلار کمتر از کمترین قیمتی است که دیده‌ایم.

ما IndoorCam C24 را در راهنمای هدیه قبلی توصیه کردیم. قبلاً به عنوان “Indoor Cam 2K” علامت گذاری شده بود، اما همچنان یک مقدار عالی است. این دوربین در روز و شب ویدیوهای شفاف و نسبتاً روان 2K را با میدان دید 125 درجه ای و اگر نگوییم تماشایی و زوم دیجیتال 8 برابری می گیرد. می توانید ضبط های خود را به صورت محلی از طریق کارت microSD یا NAS (از طریق RTSP)، از طریق فضای ابری از طریق یک طرح اشتراک معقول (شروع از 3 دلار در ماه یا 30 دلار در سال) یا از طریق سرویس HomeKit Secure Video اپل ذخیره کنید. این دستگاه علاوه بر HomeKit از الکسا و دستیار گوگل نیز پشتیبانی می کند.

استفاده از برنامه Eufy آسان و پر از ویژگی های عقل سلیم است. می توانید به صورت دستی یک اسکرین شات یا فیلم ضبط کنید، یک عملکرد زنگ از راه دور را فعال کنید، یا از میکروفون و بلندگوی داخلی برای خروجی سیگنال های بلادرنگ استفاده کنید. IndoorCam C24 عملکرد خوبی در ضبط حرکت و هشدار به شما انجام می دهد، اما می توانید از این برنامه برای تنظیم مناطق فعالیت خاص و تنظیم حساسیت تشخیص حرکت به طور کلی استفاده کنید. این دوربین همچنین می تواند حیوانات خانگی و صداهای خاص مانند گریه نوزاد را تشخیص دهد و دارای یک پورتال وب برای تماشای پخش زنده است.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات