• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات امروز: جنگ ستارگان، Chromebook، AirTags، iPad و موارد دیگر

بهترین معاملات امروز: جنگ ستارگان، Chromebook، AirTags، iPad و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات امروز: جنگ ستارگان، Chromebook، AirTags، iPad و موارد دیگر


بهترین معاملات امروز: جنگ ستارگان، Chromebook، AirTags، iPad و موارد دیگر

بزرگنمایی

چهارم اردیبهشت بر همه مبارک این به معنای دو چیز است: تخفیف‌های فراوان در تجهیزات و لوازم جانبی جنگ ستارگان و یک معامله کاملاً جدید. آخرین ساخت ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل تعدادی از بازی‌ها و تجهیزات جنگ ستارگان، و همچنین Apple AirTags و یک جفت هدفون بی‌سیم ارزان قیمت و کاهش نویز مورد علاقه ما، Anker’s Soundcore Q35 است.

AirTag های اپل در بررسی ما ثابت کردند که بسیار توانا هستند. همانطور که اشاره کردیم، هرچه دستگاه‌های اپل در نزدیکی کالای گمشده با برچسب هوا قرار بگیرند، بهتر است. این آنها را برای افرادی که نگران از دست دادن چیزی در طول پیاده روی در جنگل هستند، بهترین انتخاب نمی کند. Tile Mate که برای فروش هم هست انتخاب بهتری برای چنین سناریوهایی است. با این حال، AirTag ها ردیاب های بسیار توانمندی در شرایط ایده آل هستند. در واقع، ما از عملکرد آنها کمی ترسیدیم. در بررسی خود، به برخی از ویژگی‌های ضد آزار و اذیت که اپل در آنها تعبیه کرده است اشاره می‌کنیم و از آن زمان این ویژگی‌ها بهبود یافته‌اند. گرفتن این بسته چهار تایی باعث صرفه جویی 11 دلاری از قیمت معمولی 100 دلاری می شود.

Anker’s Soundcore Q35 آخرین نسخه از هدفون بی سیم ارزان مورد علاقه ما، ANC است. آنها کار مناسبی برای سرکوب سر و صدا انجام می دهند، به خصوص در صداهای کم صدا مانند قطار و هواپیما. Q35 همچنین برای استفاده طولانی مدت سبک و راحت است و صدای بلند و 40 ساعت گوش دادن مداوم را ارائه می دهد. آخرین قیمت 98 دلار مربوط به کمترین قیمت در بین تمام تعطیلات است.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات