• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات امروز: بلندگوهای Sonos، Google Chromecast و موارد دیگر

بهترین معاملات امروز: بلندگوهای Sonos، Google Chromecast و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات امروز: بلندگوهای Sonos، Google Chromecast و موارد دیگر


بهترین معاملات امروز: بلندگوهای Sonos، Google Chromecast و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

چهارشنبه است، به این معنی که زمان یک محموله جدید Dealmaster است. آخرین نمای کلی ما از بهترین معاملات فناوری در سراسر شبکه شامل چند تخفیف نادر برای بلندگوهای Sonos است که Sonos Move و Sonos Roam در حال حاضر به ترتیب به 319 و 143 دلار کاهش یافته اند. هر دو تخفیف به معنای کمترین قیمتی است که ما برای هر بلندگوی قابل حمل دنبال کرده ایم. Move معمولاً 399 دلار به فروش می رسد در حالی که Roam با قیمت 179 دلار است.

ما اغلب شاهد تخفیف های Sonos نیستیم، به خصوص در خارج از فصل تعطیلات. معمولاً بهترین راه برای صرفه جویی در دستگاه های این شرکت این است که از فروشگاه تعمیر شده تأیید شده آن بروید، اما این معاملات به طور موثر با قیمت هایی که برای یک مدل دست دوم دریافت می کنید مطابقت دارد. پیشنهادات از طریق وب سایت خود Sonos و خرده فروشان شخص ثالث مختلف در دسترس هستند. Sonos می گوید تا 12 ژوئن ادامه خواهد داشت.

ما Move را در دفترچه‌های راهنمای خرید قبلی هر دو دستگاه در فروش توصیه می‌کنیم، این هنوز برای بیشتر گزینه‌های بهتری است. بزرگ‌تر و گران‌تر است، اما اندازه بزرگ‌تر آن به آن اجازه می‌دهد تا صدای کامل‌تری نسبت به بسیاری از همتایان بی‌سیم خود پخش کند – علی‌رغم این واقعیت که از نظر فنی یک بلندگوی مونو است. مانند اکثر دستگاه‌های Sonos، دارای پروفایل صدای تمیز و متعادلی است که جزئیات فراوانی دارد. پاسخ باس نیز برای دسته قوی است، اگرچه شما آن را دریافت نخواهید کرد هم به طور پیش‌فرض بسیار شبیه به دیپ باس است. این اسپیکر را می توان از طریق Wi-Fi و بلوتوث – البته نه به طور همزمان – متصل کرد و دارای یک برش راحت در پشت است که حرکت به داخل و خارج از خانه را آسان می کند. می توان آن را از طریق USB-C یا پایه شارژ داک شارژ کرد و باتری آن حدود 10 ساعت دوام می آورد. همچنین دارای IP56 است، بنابراین می تواند در برابر پاشش آب مقاومت کند.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات