• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات امروز: بسته آنلاین Nintendo Switch، 1 دلار Xbox Game Pass و موارد دیگر

بهترین معاملات امروز: بسته آنلاین Nintendo Switch، 1 دلار Xbox Game Pass و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات امروز: بسته آنلاین Nintendo Switch، 1 دلار Xbox Game Pass و موارد دیگر


بهترین معاملات امروز: بسته آنلاین Nintendo Switch، 1 دلار Xbox Game Pass و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

امروز چهارشنبه است، یعنی زمان یک Dealmaster دیگر است. آخرین مجموعه پیشنهادات برتر ما شامل بسته Best Buy است که با خرید یک عضویت خانواده 12 ماهه Nintendo Switch Online با هزینه معمولی 35 دلار، یک کارت microSD 128 گیگابایتی SanDisk را بدون هزینه اضافی در اختیار شما قرار می دهد. قبلاً چند بار این پیشنهاد را دیده‌ایم، اما اگر می‌خواهید اشتراک خود را شارژ کنید و به هر حال می‌توانید از فضای ذخیره‌سازی بیشتری در سوییچ خود استفاده کنید، این معامله تقریباً 20 دلار پس انداز است. پس از افزودن عضویت Switch Online به سبد خرید، باید بسته را مشاهده کنید.

به عنوان تازه، Switch Online معادل نینتندو در پلی استیشن پلاس سونی یا ایکس باکس لایو گلد مایکروسافت است. معمولاً به اندازه این سرویس‌ها در کنسول‌های مربوطه‌شان مهم نیست – و به اندازه بازی‌های ماهانه رایگان در اهدای جوایز سخاوتمندانه نیست – اما ارزان‌تر است و شما را ملزم به استفاده از حالت‌های بازی آنلاین چند نفره می‌کند. عبور از حیوانات: افق های جدید یا Mario Kart 8 Deluxeو همچنان به شما امکان دسترسی به مجموعه‌ای از بازی‌های SNES و NES را می‌دهد.

اگر برای خود به این سرویس نیاز دارید، می‌توانید یک اشتراک 12 ماهه فردی با حدود 20 دلار دریافت کنید، اما عضویت‌های خانوادگی در اینجا حداکثر هشت کاربر Switch را در یک «گروه خانوادگی» خاص پوشش می‌دهد، بنابراین برای آن‌ها ارزش بهتری دارد. خرید عمده همچنین شایان ذکر است که این معامله معتبر است نه شامل بسته توسعه سرویس است که از 50 دلار در سال شروع می شود و شامل مزایایی مانند آهنگ های DLC برای ماریو کارت 8 و برنامه های شبیه سازی برای بازی های کلاسیک Nintendo 64 و Sega Genesis.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات