بهترین معاملات امروز: اپل آی‌پد مینی، دوربین‌های امنیتی Eufy و موارد دیگر

بهترین معاملات امروز: اپل آی‌پد مینی، دوربین‌های امنیتی Eufy و موارد دیگر


بزرگنمایی (اعتبار: Ars Technica)

چهارشنبه است، به این معنی که زمان یک Dealmaster دیگر است. آخرین گردآوری ما از بهترین معاملات فناوری وب شامل فروش در Best Buy است که iPad Mini اپل را به 400 دلار کاهش می دهد. در حالی که این معامله تنها حدود 25 تا 30 دلار کمتر از میانگین قیمت تبلت 8.3 اینچی در آمازون در چند ماه گذشته است، اما هنوز 100 دلار از MSRP اپل کمتر است و با پایین‌ترین قیمتی که ما پیگیری کرده‌ایم مطابقت دارد.

وقتی مینی را در سپتامبر گذشته عرضه کردیم، بررسی مثبتی به آن دادیم. این هنوز هم تا حدودی یک دستگاه طاقچه است زیرا واقعاً باید برای داشتن یک تبلت کوچک به جای یک تلفن بزرگتر ارزش پیدا کنید تا آن را ارزشمند کنید. مدل‌های iPad Air و iPad Pro دارای SoCهای M1 سریع‌تر و نمایشگرهای بزرگ‌تر هستند که برای بهره‌وری مناسب‌تر هستند، در حالی که iPad 10.2 اینچی همچنان موارد ضروری را با قیمت پایین‌تری ارائه می‌کند، حتی اگر طراحی آن برای مقایسه قدیمی باشد. ای کاش مدل پایه در اینجا بیش از 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی نیز داشت. اما اگر ایده یک تبلت یک دست برای مطالعه، تماشای فیلم، طراحی با قلم اپل و انجام کارهای دیگر با iPad دقیقاً همان چیزی است که به دنبال آن هستید، iPad Mini همچنان بهترین است. یکی از اینها. تراشه A15 آن برای کارهای اصلی بسیار کارآمد است، نمایشگر آن دقیق است و طراحی مجدد آیپد ایر آن، با لبه‌های مربعی و پورت USB-C، استفاده بهتری از فضای موجود می‌کند.

شایان ذکر است که آیپد مینی نسل قبل است آغاز شده 399 دلار است، اما این مدل جدیدتر هنوز یک پیشرفت قابل توجه است. در همین حال، اگر به اتصال سلولی می‌خواهید، مدلی که از آن پشتیبانی می‌کند با قیمت 550 دلار به فروش می‌رسد که با پایین‌ترین قیمتی که دیده‌ایم نیز مطابقت دارد. این احتمال وجود دارد که اپل بتواند آی‌پد مینی جدید را نیز در اواخر امسال معرفی کند، به طور بالقوه با تراشه M1، اگرچه گزارش‌های زیادی در این مورد (برخلاف سایر محصولات اپل) ندیده‌ایم و بعید است که هر مدل جدیدی به این قیمت معامله برسد. به زودی پس از راه اندازی

2 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات