• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات آخر هفته: Kindle Unlimited، بازی‌های Nintendo Switch و موارد دیگر

بهترین معاملات آخر هفته: Kindle Unlimited، بازی‌های Nintendo Switch و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات آخر هفته: Kindle Unlimited، بازی‌های Nintendo Switch و موارد دیگر


بهترین معاملات آخر هفته: Kindle Unlimited، بازی‌های Nintendo Switch و موارد دیگر

بزرگنمایی

آخر هفته است، یعنی زمان یک Dealmaster دیگر فرا رسیده است. آخرین گردآوری ما از بهترین معاملات فناوری وب شامل تخفیف زیادی در سرویس اشتراک کتاب الکترونیکی Kindle نامحدود آمازون است. برای استفاده از این مزیت باید کاربر جدیدی باشید، اما اگر به فکر امتحان کردن این سرویس بوده اید، آمازون در حال حاضر یک عضویت چهار ماهه را با قیمت 5 دلار ارائه می دهد. هزینه اشتراک معمولاً 10 دلار در ماه پس از یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه است، بنابراین این تخفیف در مجموع 25 دلار برای شما صرفه جویی می کند.

هر کتاب الکترونیکی موجود در کتابخانه Kindle Unlimited سودآور نیست – برخی از این کتاب‌ها شامل آثاری هستند که خود منتشر شده‌اند – و همیشه می‌توانید از برنامه‌هایی مانند Libby برای امانت گرفتن رایگان کتاب‌های الکترونیکی از کتابخانه محلی خود استفاده کنید. با این حال، مجموعه به اندازه کافی بزرگ است که بسیاری از آثار را پوشش دهد هستند ارزش گنجاندن مجلات و کمیک های مختلف را دارد و اشتراک به شما امکان می دهد تا حداکثر 20 عنوان را به طور همزمان بگیرید. برای دسترسی به کتابخانه نیازی به داشتن دستگاه Kindle واقعی ندارید.

با نرخ عادی خود، ارزش Kindle Unlimited بیشتر مشکوک است، اما این معامله باید ریسک کمتری را برای دیدن اینکه آیا خدمات برای شما ارزشش را دارد یا خیر. اگر مشترک هستید، لطفاً توجه داشته باشید که اشتراک شما به طور خودکار با نرخ معمولی 10 دلار در ماه تمدید می شود، اما می توانید به محض ثبت نام بدون از دست دادن دسترسی به دوره آزمایشی کاهش یافته، عضویت خود را لغو کنید.

3 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات