• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات آخر هفته: Kindle Paperwhite، Nintendo Switch و موارد دیگر

بهترین معاملات آخر هفته: Kindle Paperwhite، Nintendo Switch و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات آخر هفته: Kindle Paperwhite، Nintendo Switch و موارد دیگر


بهترین معاملات آخر هفته: Kindle Paperwhite، Nintendo Switch و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

این آخر هفته است، به این معنی که زمان یک Dealmaster دیگر است. آخرین بررسی ما از بهترین معاملات در سراسر وب شامل قیمت مناسبی برای جدیدترین Kindle Paperwhite آمازون است، زیرا این کتابخوان در حال حاضر در خرده فروشان مختلف به 110 دلار کاهش یافته است. این یک تخفیف 30 دلاری از MSRP آمازون و دومین قیمت پایینی است که ما ردیابی کرده ایم. تنها زمانی که شاهد کاهش قیمت دستگاه بودیم، حوالی جمعه سیاه بود، زمانی که با قیمت 5 دلار کمتر در دسترس بود. آمازون سه ماه از سرویس کتاب الکترونیکی Kindle Unlimited خود را به عنوان بخشی از قرارداد در نظر گرفته است، اما به خاطر داشته باشید که به طور پیش فرض تمدید می شود.

ما یک بررسی تحسین برانگیز از آخرین Kindle Paperwhite ارائه کردیم که سال گذشته منتشر شد. در مقایسه با نسل قبلی خود، صفحه نمایش جادارتر (اکنون 6.8 اینچ در مقایسه با 6 اینچ)، یک پورت USB-C، نور جلوی بهتر، عملکرد پاسخگوی سازگارتر و عمر باتری بهبود یافته را اضافه می کند که آمازون تخمین می زند تقریبا 10 هفته شارژ شود. مانند آخرین مدل، ضد آب است (دارای رتبه IPX8) و برای پخش کتاب صوتی می توان آن را به هدفون و بلندگوهای بلوتوث متصل کرد. و مانند همه کیندل‌ها، او هنوز به کتابخانه عظیمی از مطالب برای خواندن دسترسی دارد. این کمی بزرگتر از آخرین مدل است، و اگر نمی‌خواهید خود را در اکوسیستم آمازون حبس کنید، کلارا HD کوبو یک جایگزین مناسب است (البته بدون ضد آب و بلوتوث)، که در زمان نوشتن نیز در فروش است. اما برای اکثر مردم، Paperwhite کتابخوان الکترونیکی با بهترین ترکیب از ویژگی ها و ارزش است.

با این حال، شایان ذکر است که نسخه کودکان Kindle Paperwhite نیز با قیمت 10 دلار بیشتر به فروش می رسد. اگرچه این گزینه در بازار کودکان موجود است، اما تمام ویژگی‌های استاندارد Paperwhite را دارد، به علاوه یک قاب، گارانتی طولانی‌تر (دو سال به جای یک سال) و مهم‌تر از همه، بدون تبلیغات در صفحه قفل یا صفحه اصلی به طور پیش‌فرض. . (این دومی یک ویژگی اضافی 20 دلاری برای مدل استاندارد پشتیبانی شده از تبلیغات است.) اگر به طور خاص برای یک کودک خردسال خرید می‌کنید، احتمالاً کتابخوان استاندارد Kindle Kids ارزش بهتری دارد، اما خوانندگان مسن‌تر که می‌خواهند هزینه کمی بپردازند. بیشتر ممکن است بله شما می خواهید در عوض به این مدل نگاه کنید.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات