• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات آخر هفته: Bose QuietComfort 45، کارت های ذخیره سازی Xbox و موارد دیگر

بهترین معاملات آخر هفته: Bose QuietComfort 45، کارت های ذخیره سازی Xbox و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات آخر هفته: Bose QuietComfort 45، کارت های ذخیره سازی Xbox و موارد دیگر


بهترین معاملات آخر هفته: Bose QuietComfort 45، کارت های ذخیره سازی Xbox و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

این آخر هفته است، به این معنی که زمان یک Dealmaster دیگر است. آخرین به روز رسانی لیست ما از بهترین معاملات فناوری از کل شبکه شامل QuietComfort 45 Bose با قیمت 279 دلار در خرده فروشان مختلف است. این معامله مطابق با معامله ای است که در آخر هفته روز رئیس جمهور دیدیم و دوباره برابر با پایین ترین قیمتی است که برای جدیدترین مجموعه هدفون های بی سیم این شرکت دیده ایم.

ما همچنان QuietComfort 45 را به کسانی توصیه می‌کنیم که می‌خواهند عمر باتری کمی داشته باشند – این جفت حدود 20 ساعت دوام می‌آورد، در مقایسه با گزینه‌هایی مانند WH-1000XM4 سونی بیش از 30 ساعت – برای طراحی راحت‌تر. مشخصات صدای هدفون نیز به طور پیش‌فرض خنثی‌تر از XM4 است، اما Bose اخیراً یک ویژگی EQ سفارشی را برای کسانی که بیس یا تریبل بیشتر ترجیح می‌دهند اضافه کرده است. جفت سونی در خفه کردن نویز خارجی کمی بهتر است، بنابراین بهترین انتخاب ما باقی می‌ماند، اما QuietComfort 45 هنوز یک جایگزین ستودنی برای فرد مناسب است.

علاوه بر این، بررسی ما شامل یک معامله نادر برای کارت توسعه Seagate 512 گیگابایتی برای Xbox Series X / S است که با یک کوپن در صفحه به 110 دلار در B&H کاهش یافته است. این با 29 دلار تخفیف همراه است. این کارت‌های NVMe ثبت‌شده در مقایسه با SSD‌های سنتی با همان ظرفیت، هنوز عالی نیستند، اما اگر به فضای بیشتری برای بازی‌های جدید Xbox خود نیاز دارید، آن‌ها تنها راه‌حل رسمی مایکروسافت هستند، چه خوب و چه بد. B&H پرداخت‌های آنلاین را تا ساعت 19:00 به وقت شرقی شنبه‌ها متوقف می‌کند، اما ما این تخفیف را در اینجا یادداشت می‌کنیم تا وقتی دوباره در دسترس قرار گرفت، بتوانید از آن استفاده کنید.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات