• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات آخر هفته: Apple TV 4K، تلویزیون های OLED، MacBook Pro و موارد دیگر

بهترین معاملات آخر هفته: Apple TV 4K، تلویزیون های OLED، MacBook Pro و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات آخر هفته: Apple TV 4K، تلویزیون های OLED، MacBook Pro و موارد دیگر


بهترین معاملات آخر هفته: Apple TV 4K، تلویزیون های OLED، MacBook Pro و موارد دیگر

بزرگنمایی (اعتبار: Ars Technica)

آخر هفته است، یعنی زمان یک Dealmaster دیگر فرا رسیده است. آخرین گردآوری ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل بسته‌ای در فروشگاه اینترنتی اپل است که با خرید پخش‌کننده رسانه‌ای Apple TV، یک کارت هدیه 50 دلاری اپل را اهدا می‌کند. اپل می گوید که کارت هدیه را ظرف 24 ساعت پس از ارسال خرید شما ایمیل می کند. این فقط یک کاهش قیمت نیست، اما اگر می‌دانید که از کارت هدیه در خریدهای بعدی اپل استفاده خواهید کرد – چه دستگاه دیگری، یک سرویس اشتراک اپل یا چیزی در اپ استور باشد – این بسته در واقع با بزرگترین تخفیف ما مطابقت دارد. برای Apple TV 4K ردیابی کرده ام. این تبلیغات به طور کلی تا 14 جولای ادامه خواهد داشت.

در حالی که ما هنوز Google Chromecast مقرون به صرفه تر – که امروز نیز تخفیف دارد – را برای اکثر افرادی که به یک پخش کننده رسانه 4K نیاز دارند توصیه می کنیم، اپل تی وی 4K ممکن است ارزش آن را داشته باشد برای کسانی که مایل به پرداخت هزینه برای سخت افزار سریعتر (و مقاوم در آینده هستند). یک رابط کاربری ساده‌تر که نسبت به سایر پلتفرم‌های جریان کمتر با تبلیغات شلوغ است. این دستگاه از تمام برنامه های اصلی پشتیبانی می کند و با Dolby Vision HDR و Dolby Atmos کار می کند، اگرچه عدم پشتیبانی از 120 هرتز نسبت به قیمت ناامید کننده است. در حالی که برخی از دستگاه‌های Roku در حال حاضر از AirPlay پشتیبانی می‌کنند، جعبه اپل به‌ویژه با سایر دستگاه‌های اپل و همچنین با پلتفرم‌هایی مانند HomeKit یا Apple Arcade به خوبی بازی می‌کند. دستگاه به سادگی گران است، اما این معامله باید ضربه را کاهش دهد.

شایان ذکر است که طبق گزارش اخیر بلومبرگ، اپل در حال توسعه یک Apple TV 4K با تراشه به روز شده و یک گیگابایت رم اضافی است، بنابراین این بسته می تواند راهی برای اپل برای پاک کردن موجودی قبل از عرضه مدل جدید باشد. دقیقاً مشخص نیست که Apple TV 4K جدید چقدر هزینه دارد. با این حال، در حال حاضر، Apple TV 4K فعلی هنوز برای اکثر نیازهای استریم بسیار قدرتمند است، بنابراین اگر قبلاً در اکوسیستم اپل مستقر شده اید و می خواهید وارد آن شوید، ممکن است گزینه خوبی باشد.

2 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات