• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات آخر هفته: Amazon Kindle Paperwhite، گیم پدهای 8BitDo و موارد دیگر

بهترین معاملات آخر هفته: Amazon Kindle Paperwhite، گیم پدهای 8BitDo و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات آخر هفته: Amazon Kindle Paperwhite، گیم پدهای 8BitDo و موارد دیگر


بهترین معاملات آخر هفته: Amazon Kindle Paperwhite، گیم پدهای 8BitDo و موارد دیگر

بزرگنمایی

آخر هفته است، یعنی زمان یک Dealmaster دیگر فرا رسیده است. آخرین گردآوری ما از بهترین معاملات فناوری وب شامل کمترین قیمتی است که برای Kindle Paperwhite آمازون ردیابی کرده ایم. نسخه 8 گیگابایتی این خواننده الکترونیکی که با تبلیغات پشتیبانی می‌شود در حال حاضر در Target و Best Buy به 95 دلار کاهش یافته است، که با تخفیفی که در جریان فروش Prime Day آمازون دیدیم مطابقت دارد. هر دو خرده فروش می گویند که این معامله تا روز شنبه ادامه خواهد داشت.

هنگامی که Paperwhite سال گذشته عرضه شد، بررسی درخشانی ارائه دادیم، و به طور کلی هنوز فکر می کنیم که بهترین Kindle – و در نتیجه بهترین کتابخوان الکترونیکی – برای اکثر مردم است. کتابخانه کتاب‌های الکترونیکی آمازون جامع باقی می‌ماند، حتی اگر کیندل‌ها هنوز این کار را نکنند به صورت کامل برخی از استانداردهای باز را به صورت بومی پشتیبانی می‌کند و خود Paperwhite طراحی راحت و ضد آب، عمر باتری هفته‌ها، پشتیبانی از صدای بلوتوث و صفحه‌نمایش شفاف 300 پیکسل در هر اینچ را ارائه می‌دهد. نیاز مبرمی به دارندگان نسل قبلی Paperwhite برای ارتقاء وجود ندارد، اما در مقایسه با آن مدل، آخرین نسخه صفحه نمایش بزرگتر (6.8 اینچ از 6 اینچ) با نور جلویی نرم تر، عملکرد سریع تر (البته و بدون سکسکه های گاه به گاه) ارائه می دهد. و یک پورت USB-C. این ارتقاء قابل توجهی نسبت به Kindle پایه است و به اندازه کافی به Kindle Oasis رده بالاتر نزدیک است تا ارزش بهتری داشته باشد (اگرچه هر دو کتابخوان الکترونیکی نیز امروز به پایین ترین سطح خود بازگشته اند).

شایان ذکر است که نسخه کودکانه Paperwhite با قیمت 10 دلار بیشتر به فروش می رسد. این همچنین با کمترین قیمتی که ما ردیابی کرده ایم مطابقت دارد. این نوع برای بچه ها به بازار عرضه شده است و شامل یک سال سرویس Kids+ Amazon است، اما سخت افزار آن مشابه مدل استاندارد است، به علاوه با دو سال گارانتی (در مقایسه با یک سال برای مدل پایه)، یک کیس کاربردی و به خصوص بدون تبلیغات در صفحه قفل. اگر برایتان مهم نیست که کمی بیشتر خرج کنید، این ممکن است ارزش کلی بهتری داشته باشد.

2 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات