• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات آخر هفته: کارت های هدیه Nintendo eShop، Paramount Plus و موارد دیگر

بهترین معاملات آخر هفته: کارت های هدیه Nintendo eShop، Paramount Plus و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات آخر هفته: کارت های هدیه Nintendo eShop، Paramount Plus و موارد دیگر


بهترین معاملات آخر هفته: کارت های هدیه Nintendo eShop، Paramount Plus و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

این آخر هفته است، به این معنی که زمان یک Dealmaster دیگر است. آخرین نمای کلی ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل فرصت خوبی برای صرفه جویی در کارت هدیه دیجیتال Nintendo eShop است. در زمان نگارش این مقاله، یک کارت هدیه 50 دلاری برای فروشگاه بازی آنلاین نینتندو با قیمت 45 دلار در آمازون موجود است. البته این یک تخفیف بزرگ نیست، اما اگر هنوز هم قصد دارید یک بازی جدید سوییچ را دریافت کنید، در واقع 5 دلار رایگان برای شما به ارمغان می آورد. شایان ذکر است که این اعتبار برای خرید Wii U یا Nintendo 3DS قدیمی‌تر نیز قابل استفاده است، بنابراین اگر می‌خواهید بازی‌های این کنسول‌ها را قبل از بسته شدن فروشگاه‌هایشان در سال آینده دانلود کنید، این یکی از راه‌های صرفه‌جویی چند دلاری است.

علاوه بر این، بررسی ما شامل تخفیف نادر Paramount + اشتراک است. برای استفاده از این مزیت باید یک کاربر جدید یا بازگشته باشید، اما اگر اینطور است، می‌توانید یک عضویت سه ماهه برای سطح تبلیغات Essential یا سطح تبلیغات (بیشتر) بدون Premium با 80 درصد تخفیف دریافت کنید. هنگام پرداخت از کد “BIRTHDAY” استفاده می کنید. این طرح اول را به 1 دلار در ماه (به جای 5 دلار) کاهش می دهد، و طرح دوم – که همچنین شامل پخش زنده از ایستگاه CBS محلی شما است و به شما امکان می دهد برنامه های بعدی را بارگیری کنید – به 2 دلار در ماه (به جای دلار) 10).

به طور کلی، سرویس استریم که قبلاً با نام CBS All Access شناخته می شد، به اندازه رقبایی مانند Netflix و HBO Max کتابخانه عمیقی ندارد، اما اگر می خواهید برنامه هایی مانند پیشتازان فضا: کشف یا در آینده هاله سریال ها – یا اگر فقط به برنامه های Nickelodeon برای بچه های خود نیاز دارید – این یک راه مقرون به صرفه تر برای امتحان کردن این سرویس است. فقط به خاطر داشته باشید که به طور پیش فرض اشتراک شما پس از پایان دوره تخفیف به طور خودکار با نرخ معمول فعلی خود تمدید می شود. ViacomCBS می گوید این قرارداد در 7 مارس منقضی می شود.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات