• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات آخر هفته: هدفون های بازی HyperX، صفحه کلیدهای ارگونومیک و موارد دیگر

بهترین معاملات آخر هفته: هدفون های بازی HyperX، صفحه کلیدهای ارگونومیک و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات آخر هفته: هدفون های بازی HyperX، صفحه کلیدهای ارگونومیک و موارد دیگر


بهترین معاملات آخر هفته: هدفون های بازی HyperX، صفحه کلیدهای ارگونومیک و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

این آخر هفته است، به این معنی که زمان یک Dealmaster دیگر است. آخرین نمای کلی ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل یک تخفیف خوب برای HyperX’s Cloud Alpha است، یک هدست بازی که ما دوست داریم. در حال حاضر در برخی از خرده فروشان به 60 دلار کاهش یافته است، که مطابق با بهترین قیمتی است که ما پیگیری کرده ایم و حدود 15 دلار کمتر از قیمت معمولی آن در خیابان است.

Cloud Alpha چندین سال است که در دسترس است، اما برای کسانی که هدفون‌های گیمینگ یکپارچه را می‌خواهند، به خصوص با این قیمت تخفیف‌خورده، گزینه‌ای قابل ستایش باقی می‌ماند. از یک طرف، این راحت است: طراحی به شدت روی سر فشار نمی آورد، و مقدار زیادی آستر نرم هدبند و هدفون باعث می شود هدفون ساعت ها در یک زمان راحت باشد. هدبند قابل تنظیم است، کابل 3.5 میلی متری همراه آن کاملاً قابل جدا شدن است و همه چیز محکم به نظر می رسد. هیچ اتصال بی سیم وجود ندارد، اما این نباید برای اهداف بازی یک منفی بزرگ باشد: هر کنسول بازی مدرن و رایانه ای هنوز از جک 3.5 میلی متری استفاده می کند، و به هر حال صدای میکروفون در هدفون های بی سیم بدتر است.

به طور کلی، هدفون هایی که به طور خاص برای بازی به بازار عرضه می شوند، اغلب به اندازه بهترین هدفون های استاندارد با همان قیمت صدا ندارند، اما Cloud Alpha عملکرد خوبی دارد. هدفون همچنین در مکان یابی دقیق و تقسیم صداها در میکس به خوبی عمل می کند، بنابراین، مثلاً برای تعیین اینکه عکس های شوتر اول شخص از کجا آمده اند، مشکلی نخواهید داشت. با این حال، محدوده سه گانه کمی از جزئیات کم است و مانند اکثر هدفون های بسته، مرحله صدا خیلی گسترده نیست. به طور مشابه، میکروفون موجود در بوم ممکن است واضح‌تر به نظر برسد، اگرچه برای جلوگیری از نویز پس‌زمینه خوب است. این خوب است همچنین کاملا جدا می شود.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات