• خانه
  • اخبار
  • بهترین معاملات آخر هفته: فروش تابستانی Steam، تبلیغ Apple Back to School و موارد دیگر

بهترین معاملات آخر هفته: فروش تابستانی Steam، تبلیغ Apple Back to School و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین معاملات آخر هفته: فروش تابستانی Steam، تبلیغ Apple Back to School و موارد دیگر


بهترین معاملات آخر هفته: فروش تابستانی Steam، تبلیغ Apple Back to School و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

این آخر هفته است، به این معنی که زمان یک Dealmaster دیگر است. آخرین بررسی ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب به ویژه برای بازی های ویدیویی دشوار است، زیرا فروش تابستانی سالانه Steam در اوایل این هفته آغاز شد. آخرین فروش بزرگ فروشگاه بازی های رایانه ای تا 7 جولای ادامه دارد و همانطور که اغلب اتفاق می افتد، شامل هزاران تخفیف برای بازی هایی است که ژانرها و دوره های مختلف را پوشش می دهند.

احتمال زیادی وجود دارد که از بازی‌هایی که از فروش‌های قبلی دریافت کرده‌اید عقب افتاده باشید، اما اگر همچنان به‌دنبال چیز جدیدی برای بازی هستید، ما مجموعه‌ای از پیشنهادات را برای جمع‌آوری فهرست جستجو کرده‌ایم. از بهترین تخفیف های واقعی که فکر می کنیم فروش تابستانی در حال اجرا است. در زیر بیش از 60 پیشنهاد برای آرس مورد علاقه ارائه کرده‌ایم و اگرچه هر انتخابی با کمترین قیمتی که ما دنبال کرده‌ایم نیست، اما همه آنها به طور قابل توجهی پایین‌تر از قیمت‌های خیابانی هستند که در چند ماه گذشته از پنجره‌های بزرگ دیده‌ایم. (و برای همه بازی‌هایی که در لیست ما نیستند، ابزارهای ردیابی قیمت مانند IsThereAnyDeal برای اطمینان از سودآوری واقعی “معامله” مورد نظر شما مفید هستند.) اگر ترجیح می‌دهید از Steam استفاده نکنید، توجه کرده‌ایم و کامپیوترهای دیگر فروشگاه های بازی که این قیمت ها در آن موجود است.

نکات برجسته شامل برندگان قبلی بازی Ars سال به عنوان هادس (تا 15 دلار)، سلست (5 دلار) و روان‌نوردان 2 (30 دلار)، به‌علاوه بازی‌های دارای بازبینی خوب از سال 2022 به عنوان یک متا کمدی تمثیل استنلی: فوق العاده لوکس (17 دلار) و باد می‌وزد LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (37 دلار). بسیاری از جواهرات کم‌تبلیغ‌شده‌ای که در طول فروش تابستان گذشته برجسته کردیم، دوباره به شدت کاهش یافته‌اند، در حالی که بازدیدهایی با نام‌های بزرگ‌تری مانند ماجراجویی تعاونی دو مورد نیاز است (16 دلار) و شوتر VR شدید آلیکس نیمه عمر (30 دلار) به بهترین قیمت هایی که روی کامپیوتر دیده ایم برمی گردد. فروش Steam اغلب زمان خوبی برای انتخاب عناوین قدیمی است که هنوز پابرجا هستند، و این بار، آثار کلاسیک مانند roguelite بدجنسی (1.49 دلار)، پازل تعاونی پورتال 2 (2 دلار) و هک و اسلشر دیوانه Metal Gear Rising: Revengeance (7 دلار)، در میان دیگران، همه تا قیمت های تک رقمی هستند. Valve دارای بسته ای است که شامل بیش از 20 مورد از بازدیدهای شخصی خود است که با قیمت 13 دلار در دسترس است.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات