• خانه
  • اخبار
  • بهترین فروش برای روز یادبود، که می توانیم در اسبابک ها، بازی ها و تجهیزات تکنولوژیکی پیدا کنیم

بهترین فروش برای روز یادبود، که می توانیم در اسبابک ها، بازی ها و تجهیزات تکنولوژیکی پیدا کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین فروش برای روز یادبود، که می توانیم در اسبابک ها، بازی ها و تجهیزات تکنولوژیکی پیدا کنیم


بهترین فروش برای روز یادبود، که می توانیم در اسبابک ها، بازی ها و تجهیزات تکنولوژیکی پیدا کنیم

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

این آخر هفته روز یادبود است، به این معنی که زمان یک Dealmaster دیگر فرا رسیده است. آخرین مجموعه ما از معاملات خوب فناوری از سراسر وب شامل همه بهترین معاملاتی است که می‌توانیم از فروش تعطیلات آخر هفته این هفته به دست آوریم. در حالی که تبلیغات روز یادبود معمولاً بیشتر بر روی کالاهای خانگی، لوازم خانگی و تشک‌ها تمرکز می‌کنند تا لوازم الکترونیکی، ما هنوز چند پیشنهاد ابزار جالب برای کسانی که نمی‌توانند منتظر رویدادهای فروش فناوری بیشتری مانند جمعه سیاه یا Amazon Prime Day باشند، پیدا کرده‌ایم.

نکات برجسته شامل تعدادی از معاملات برای دستگاه های اپل است. به عنوان مثال، اپل واچ سری 7 به 329 دلار باز می گردد، که حدود 25 دلار از قیمت خیابان آنلاین آن، 70 دلار MSRP اپل، و به طور کلی قیمت خوبی برای بهترین انتخاب در راهنمای ما برای بهترین ساعت های هوشمند است. نسخه 256 گیگابایتی آخرین آیپد ایر با قیمت 679 دلار در دسترس است که مطابق با کمترین قیمتی است که دیده ایم، در حالی که مک بوک ایر به 900 دلار کاهش یافته است که مطابق با کمترین قیمتی است که دیده ایم. امسال. (فقط به خاطر داشته باشید که انتظار می رود در سال 2022 تراشه سریعتر به روز رسانی دریافت کند، اگر بتوانید صبر کنید). اپل از یک کارت هدیه 100 دلاری و سایر ابزارها مانند ایرپاد نسل سوم و شارژر MagSafe نیز ارزان تر از آنچه معمولاً می بینیم هستند.

علاوه بر این، بررسی ما شامل چندین معامله فعلی بازی و تجهیزات پلی‌استیشن، از جمله تخفیف نادر برای کنترلرهای پلی‌استیشن 5، به‌علاوه قیمت‌های پایین‌تر از حد معمول برای هدفون بسیار راحت QuietComfort 45 Bose، نمایشگر هوشمند Nest Hub Google و صدای بلندگوی هوشمند Nest است. لپ‌تاپ‌های بررسی‌شده Lenovo و HP، یک تلویزیون OLED عالی ال‌جی، هزاران بازی رایانه‌ای و چند بلوری 4K برای چند فیلم مورد علاقه ما. می توانید لیست کامل معاملات روز یادبود ما را در زیر مشاهده کنید.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات