• خانه
  • اخبار
  • بهترین بازی ها از ارائه PlayStation در 9 مارس “State of Play”.

بهترین بازی ها از ارائه PlayStation در 9 مارس “State of Play”.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین بازی ها از ارائه PlayStation در 9 مارس "State of Play".


تصویر تبلیغاتی برای یک بازی ویدیویی آینده.

بزرگنمایی / اگزوپیمال یک مبارز جدید و امیدوارکننده از کپکام است و فقط روی کنسول های پلی استیشن نمی آید. (اعتبار: Capcom)

اگر آخرین ارائه ویدیویی Sony State of Play را که اوایل امروز در یوتیوب به پایان رسید را ندیده‌اید، این را راهنمای کوتاهی برای بهترین افشاگری‌های ارائه بازی‌های تاکنون ناشناخته در نظر بگیرید – همراه با اخبار بیشتر خوب برای علاقه‌مندان خارج از خانواده. در کنسول های پلی استیشن، به لطف تضمین های فراوان برای راه اندازی پلتفرم های مختلف.

اگزوپیمال نمایش گیم پلی

اگزوپیمال (PS5، PS4، XSX / S، XB1، PC) – “2023”

این سری کاملاً جدید، Capcom را می بیند که وارد دنیای کلاس تیراندازان تعاونی می شود و نتایج شبیه به تلاقی بین Overwatch و نیروهای دفاعی زمین. که در اگزوپیمالزمین گرفتار اپیدمی دایناسورها شده است – به حدی که پیش‌بینی‌های هواشناسی تلویزیونی حول این موضوع است که آیا یک گوی شناور مرموز می‌تواند ظاهر شود و صدها دایناسور درنده را در یک روز به شهرها پرتاب کند یا خیر. برای بازگرداندن این نکته به خانه، تریلر با تعداد مضحک سرعت گیر شروع می شود که از آسمان سقوط می کنند و در خیابان های شهر می کوبند. گونه های دیگر دایناسورها به زودی دنبال شدند. (من این را “سیستم فشار بالا” می نامم.)

قدرتمندترین مبارزان در لباس های زمین در هنگام شیوع دایناسورها در تیم های تعاونی چهار بازیکن ظاهر می شوند که هر کدام بر نقش های رزمی آشنای مشارکتی (تانک، DPS و غیره) تاکید دارند و توانایی های خاص خود را برای مبارزه با امواج دایناسورها دارند. اگرچه ای کاش ربطی به کلاسیک های کپکام داشت بحران دینو سریال، تریلر جایی برای چنین ارتباطی باقی نمی گذارد. با این حال، آیا این بازی باید به اندازه بازی Capcom هر سال احساس خوبی داشته باشد شکارچی هیولا سری، این ممکن است یک گزینه خوشایند برای کار تعاونی باشد.

10 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات