• خانه
  • اخبار
  • بهترین بازی های فروشگاه Epic Games که توسط بازیکنان انتخاب شده است

بهترین بازی های فروشگاه Epic Games که توسط بازیکنان انتخاب شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین بازی های فروشگاه Epic Games که توسط بازیکنان انتخاب شده است


بهترین بازی های فروشگاه Epic Games که توسط بازیکنان انتخاب شده است

بزرگنمایی / “ما از بازخورد شما قدردانی می کنیم.” (اعتبار: Epic Games)

هفته گذشته، Epic تقریباً 3.5 سال پس از اولین راه اندازی این سرویس، سرانجام یک سیستم بررسی کاربران را به فروشگاه بازی رایانه شخصی خود اضافه کرد. اولین مجموعه از رتبه‌بندی‌های عمومی تولید شده توسط این سیستم اکنون برای صدها عنوان در فروشگاه اپیک گیمز منتشر شده است (برای یک تفکیک راحت از برخی از بهترین بازی‌های EGS که تا به امروز مورد بازبینی قرار گرفته‌اند، به انتهای این مقاله بروید).

پس از کمی بررسی این رتبه‌بندی‌ها، برخی از مزایا و معایب رویکرد منحصربه‌فرد Epic در بررسی مصرف‌کننده آشکار می‌شوند. در حالی که سیستم بررسی مصرف‌کننده EGS ایده‌های جالبی را به فروشگاه‌های بازی آنلاین می‌آورد، حتی پس از سال‌ها کار آشکار توسط Epic، هنوز کمی نصف شده است.

تکنولوژی ضد بمب

تفاوت اصلی در سیستم رتبه بندی فروشگاه اپیک گیمز این است که نه تنها برای هر بازیکنی با نظر باز است. در پلتفرم هایی مانند Steam، هرکسی که «زمان پخش» را روی عنوانی ضبط کرده باشد، می تواند بازخورد کاربر را ارسال کند. برخلاف EGS، Epic توضیح می‌دهد که «سیستم رتبه‌بندی از بازیکنان تصادفی که یک بازی را بیش از دو ساعت انجام داده‌اند می‌خواهد تا در مقیاس پنج امتیازی امتیاز دهند».

18 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات