• خانه
  • اخبار
  • بهترین بازی‌های سرعتی از بازی‌های Summer Games Done Quick 2022 استفاده می‌کنند

بهترین بازی‌های سرعتی از بازی‌های Summer Games Done Quick 2022 استفاده می‌کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین بازی‌های سرعتی از بازی‌های Summer Games Done Quick 2022 استفاده می‌کنند


هر چهار طلسم دیده شده در این تصویر تبلیغاتی SGDQ با سرعت های مختلف در هفته گذشته سازماندهی شده اند.

بزرگنمایی / هر چهار طلسم دیده شده در این تصویر تبلیغاتی SGDQ با سرعت های مختلف در هفته گذشته سازماندهی شده اند. (اعتبار: Summer Games Made Fast)

مجموعه رویدادهای خیریه Games Done Quick مدت‌هاست که مورد علاقه طرفداران و منتقدان بازی Ars Technica بوده است، زیرا بازی‌های ویدیویی کلاسیک و دوست‌داشتنی و روش‌های تحقیق دقیق برای جدا کردن آنها در جستجوی شاهکارهای پرسرعت را ترکیب می‌کند.

قسمت تابستانی امسال بسیار ویژه است زیرا در 2.5 سال گذشته اولین بار است که در یک مکان فیزیکی برگزار می شود – البته با برخی از سخت ترین الزامات پوشش و فاصله گذاری که در یک نمایش عمومی زنده در سال 2022 دیده ایم (به نظر می رسد سازمان دهندگان GDQ چنین هستند. خواندن اخبار، که برای سریالی که به نفع پزشکان بدون مرز است، منطقی است.) حتی با احتیاط های انجام شده، ترکیب بازیکنان، مفسران و ازدحام جمعیت در یک اتاق، هیجان را به پخش او بازگردانده است، به همین دلیل است که ما در حال گردآوری تعدادی از بهترین آهنگ‌های هفته گذشته هستیم که در کانال رسمی YouTube GDQ بایگانی شده‌اند.

این رویداد تا زمان نگارش این مقاله همچنان ادامه دارد، به این معنی که می توانید آن را همین الان از طریق کانال توییچ او تماشا کنید. اجراهای نهایی این رویداد اختصاص داده شده به حلقه الدندر ساعات پایانی روز شنبه 2 تیرماه به پایان می رسد.

خواندن 12 پاراگراف باقی مانده | نظرات