• خانه
  • اخبار
  • بلیزارد یک استودیوی Spellbreak از 100 نفر برای کمک به ایجاد محتوای WoW خریداری خواهد کرد

بلیزارد یک استودیوی Spellbreak از 100 نفر برای کمک به ایجاد محتوای WoW خریداری خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بلیزارد یک استودیوی Spellbreak از 100 نفر برای کمک به ایجاد محتوای WoW خریداری خواهد کرد


بلیزارد یک استودیوی Spellbreak از 100 نفر برای کمک به ایجاد محتوای WoW خریداری خواهد کردطلسم مملو از انفجارهای عنصری پاششی و فرارهای آکروباتیک شناور است

بزرگنمایی / طلسم نبردها پر از انفجارهای عنصری و فرارهای آکروباتیک شناور است.

بلیزارد اینترتینمنت Proletariat مستقر در بوستون، استودیوی بازی جادویی Battle Royale را خریداری کرد. طلسم. طلسم تا اوایل سال 2023 تعطیل خواهد بود، زیرا کارگران استودیو با 100 نفر سر کار می روند. World of Warcraft و برنامه افزودنی “Dragonflight” آینده آن.

VentureBeat گزارش می دهد که پرولتاریا و بلیزارد از دسامبر گذشته در حال مذاکره برای خرید بوده اند و این شرکت ها از ماه گذشته با یکدیگر همکاری کرده اند. این قبل از اعلام عمومی دیروز مبنی بر تکمیل توسعه استودیو است طلسم پس از بیش از چهار سال:

چشم انداز ما ایجاد یک بازی اکشن چندنفره جدید با جادو با حرکات استثنایی و سفارشی سازی کلاس بود که به بازیکنان این فرصت را می داد تا جادوگر نبرد درونی خود را به کار گیرند. ما از همه افراد جامعه بازی برای کاوش در جهان های جادویی و تجربیاتی که با هم خلق کردیم سپاسگزاریم. Spellbreak یک پروژه جاه طلبانه بود که باعث شد تیم ما مرزهای جدیدی را در طراحی و توسعه جابجا کند و ما هیجان زده هستیم که همچنان با ایجاد عناوین جدید در آینده به نوآوری ادامه دهیم.

پس از یک بتا چشمگیر در اوایل سال 2020، پرولتاریا به بیش از 5 میلیون نفر دست یافت. طلسم بازیکنان در هفته‌های پس از انتشار بازی در اواخر سال ۲۰۲۰. نمایش داده ها از SteamDB طلسمبازیکنان همزمان Steam بسیار کمتر از هزار نفر هستند و در 12 ماه گذشته به طور پیوسته در حال کاهش بوده اند (اگرچه این اعداد نشان دهنده بازیکنان روی کنسول ها یا فروشگاه Epic Games نیست، جایی که بازی برای یک سال انحصاری رایانه داشت).

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات