• خانه
  • اخبار
  • بلیزارد برای کارت nerf Hearthstone مبلغ 25 دلار بازپرداخت می کند

بلیزارد برای کارت nerf Hearthstone مبلغ 25 دلار بازپرداخت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بلیزارد برای کارت nerf Hearthstone مبلغ 25 دلار بازپرداخت می کند


مثل الماس می درخشد.

بزرگنمایی / مثل الماس می درخشد.

ماه گذشته، سنگ آتش با فروش یک کارت ارتقای لوازم آرایشی به قیمت 25 دلار (یا مقدار مشابه ارز در بازی) یک سابقه طولانی مدت را شکست. اکنون که سطح قدرت کارت گران قیمت در حال کاهش است، بلیزارد بازپرداخت سخاوتمندانه ای را به بازیکنانی که این خرید را انجام داده اند ارائه می دهد – و به آنها اجازه می دهد کارت فوق العاده کمیاب را برای اجرا نگه دارند.

Drek’Thar بسیار محبوب بود سنگ آتش نقشه ای از انتشار آن در دسامبر به همراه کیت Fractured in Alterac Valley. طبق آمار HSReplay.net و بر اساس آمار HSReplay.net، به لطف توانایی کارت برای کشیدن و احضار دو مینیون از عرشه شما هنگام شرط بندی (اگر عرشه شما به درستی ساخته شده باشد) دسته کارت ها بیش از 60 درصد مواقع برنده شدند.

الماس جاودانه است

برای ماهها، سنگ آتش بازیکنان می‌توانند Drek’Thar افسانه‌ای را در بسته‌بندی ساده پیدا کنند، با استفاده از پودر در بازی که از کارت‌های اضافی به دست می‌آید یک کپی تهیه کنند، یا با انجام ماموریت‌های مختلف در بازی، یک کپی طلایی «رایگان» برنده شوند. با این حال، از 5 آوریل، بلیزارد راهی برای دریافت نسخه جدید Drek’Thar اضافه کرده است: پرداخت 25 دلار (یا 3000 طلا در بازی) برای خرید ارتقاء بسیار کمیاب Diamond.

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات