• خانه
  • اخبار
  • بلکین شارژر جدید 3 در 1 را با قابلیت شارژ سریع اپل واچ سری 7 عرضه می کند.

بلکین شارژر جدید 3 در 1 را با قابلیت شارژ سریع اپل واچ سری 7 عرضه می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بلکین شارژر جدید 3 در 1 را با قابلیت شارژ سریع اپل واچ سری 7 عرضه می کند.


ساعت iPhone 12 و AirPods با شارژر بی سیم 3 در 1 Belkins شارژ می شوند

بزرگنمایی / پایه شارژ 3 در 1 MagSafe جدید بلکین مشابه مدل قبلی خود است که در بالا نشان داده شده است، اما تغییر واقعی در داخل است. (اعتبار: Corey Gaskin/Ars Technica)

بلکین به تازگی دومین دستگاه 3 در 1 خود را با قابلیت شارژ سریع آخرین اپل واچ سری 7 راه اندازی کرده است. پایه شارژ جدید Boost Charge Pro 3-in-1 MagSafe به برادر و خواهر پدی شکل خود به عنوان تنها دستگاه all-in- دیگر می پیوندد. راه حلی که می تواند دستگاه های موبایل اپل شما (آیفون های سازگار با MagSafe، AirPods و Apple Watches) را با سریع ترین سرعت ممکن بی سیم شارژ کند.

زمانی که اپل واچ سری 7 سال گذشته عرضه شد، اولین اپل واچ با قابلیت شارژ سریع بود و زمان شارژ 2.5 ساعته نسل های قبلی را به نصف کاهش داد. من در بررسی خود به آن به عنوان ویژگی مورد علاقه خود اشاره کردم، و این به این دلیل است که نه تنها صفر تا 100 شارژ را سریع‌تر می‌کند، بلکه باعث می‌شود ضربات سریع روی شارژر بسیار کارآمدتر شود. به عنوان مثال، تنها 45 دقیقه شارژر، سری 7 را از صفر به 80 درصد رساند. این کمک بزرگی بود که مطمئن شوم ساعت درست قبل از اینکه برای دویدن یا به رختخواب بروم از بین نرود.

شارژر 3 در 1 اپل بلکین یکی از مواردی است که قبلاً توصیه کرده بودیم. نسخه قبلی، بدون شارژ سریع برای اپل واچ، لیست ما را از بهترین لوازم جانبی آیفون 12 به لطف طراحی شیک، زیبا، مدرن و جمع و جور و کارآمد آن قرار داد. آخرین نسخه یکسان به نظر می رسد و تغییرات مهم در آن را پنهان می کند. این هرگز ارزان ترین گزینه نبود و به قیمت 150 دلار فروخته شد، اما کیفیت ساخت و تطبیق پذیری آن ارزش آن را در آن زمان افزایش داد، زیرا اضافه شدن شارژ سریع اپل واچ اکنون این کار را بدون هزینه اضافی انجام می دهد.

2 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات