• خانه
  • اخبار
  • بلکین امسال فناوری شارژ بی سیم بی سیم را عرضه خواهد کرد

بلکین امسال فناوری شارژ بی سیم بی سیم را عرضه خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بلکین امسال فناوری شارژ بی سیم بی سیم را عرضه خواهد کرد


اتاق با فرستنده وای شارژ روی دیوار

بزرگنمایی / فرستنده Wi-Charge قرار است برق را مستقیماً به دستگاه پشتیبانی بفرستد و هیچ کجای دیگر نیست. (اعتبار: Wi-Charge)

با وجود تمام فناوری‌های موجود «شارژ بی‌سیم»، هنوز تعداد زیادی سیم برق وجود دارد که در اطراف خانه‌ها حرکت می‌کنند. حتی ایستگاه های شارژ بی سیم نیاز به کابل دارند. این امر ورود آتی شارژ هوای بی سیم را که برق را بدون کابل یا پد ارسال می کند، هیجان انگیز می کند. تا کنون، این فناوری به مقاصد تجاری در ایالات متحده محدود شده است، اما انتظار می رود بلکین یک محصول شارژ بی سیم واقعی را برای افراد در سال جاری عرضه کند.

Belkin مستقر در کالیفرنیا انواع مختلفی از فناوری های مصرف کننده، از جمله پایه های شارژ بی سیم که از Apple MagSafe و بلندگوها پشتیبانی می کنند، ارائه می دهد. روز چهارشنبه، او از همکاری با Wi-Charge برای ایجاد محصولات سفارشی که از شارژ هوا پشتیبانی می کنند، خبر داد. این شرکت مستقر در اسرائیل می گوید که فناوری آن از مادون قرمز برای ارسال تا 1 وات برق به دستگاه هایی با فاصله 40 فوتی استفاده می کند.

در این اطلاعیه مشخص نشد که کدام محصول بلکین شامل فناوری Wi-Charge خواهد بود، اما اوری مور، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Wi-Charge، به TechCrunch گفت که این یک “محصول مصرف کننده مرکزی” خواهد بود که در سال جاری عرضه خواهد شد. مور به تجارت بلکین در شارژ لوازم جانبی و محصولات خانه های هوشمند و خطوط برق به عنوان مناطقی اشاره کرد که از شارژ هوا سود می برند.

12 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات