• خانه
  • اخبار
  • بسته‌های God of War Ragnarok شامل جعبه‌های Steelbook بدون دیسک هستند

بسته‌های God of War Ragnarok شامل جعبه‌های Steelbook بدون دیسک هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بسته‌های God of War Ragnarok شامل جعبه‌های Steelbook بدون دیسک هستند


فریب این قاب Steelbook را نخورید – هیچ دیسک فیزیکی در این بسته گران قیمت وجود ندارد.

بزرگنمایی / فریب این قاب Steelbook را نخورید – هیچ دیسک فیزیکی در این بسته گران قیمت وجود ندارد.

روز چهارشنبه، سونی یک ویدیوی جعبه گشایی منتشر کرد که در آن تمام ویژگی‌های موجود در نسخه کلکسیونی برتر نوامبر و “نسخه Jotnar Edition” برجسته شد. خدای جنگ راگناروک. اما اگر این ویدیو را تماشا کرده باشید، ممکن است متوجه شده باشید که یک مورد آشکار وجود ندارد: یک نسخه فیزیکی از بازی.

حذف یک دیسک به خصوص عجیب است، زیرا هر دو نسخه ویژه دارای نوع قاب فولادی هستند که معمولاً برای ذخیره دیسک خود در سبک استفاده می کنید. با این حال، در این مورد، وبلاگ پلی استیشن به طور خاص بیان می کند که “هیچ دیسک بازی گنجانده شده است” با Steelbook. اگر می خواهید یک نسخه از بازی را در این مورد قرار دهید، باید 60 یا 70 دلار اضافی برای نسخه استاندارد فیزیکی بازی بپردازید. در غیر این صورت، با کد دانلود دیجیتالی که نسخه‌های ویژه گران‌تر ارائه می‌شود گیر خواهید کرد (در حالی که سونی هنوز قیمت آن را اعلام نکرده است، نسخه‌های کلکسیونی مشابه سونی در گذشته ۲۰۰ دلار به بالا قیمت داشتند).

بازیکنانی که a را پیش‌سفارش می‌کنند راگناروک نسخه Collector’s Edition حتی نمی‌تواند نسخه دیجیتالی خود را از قبل بارگذاری کند تا بلافاصله در روز عرضه آن را بازی کند. در عوض، آنها باید منتظر دریافت فیزیکی بسته خود و “کد کوپن چاپ شده” موجود در داخل باشند، قبل از شروع یک دانلود طولانی، بسته به سرعت اتصالشان.

خواندن 7 پاراگراف باقی مانده | نظرات