• خانه
  • اخبار
  • بزرگترین خودروی الکتریکی پیل سوختی هیدروژنی جهان در آفریقای جنوبی شروع به کار کرد

بزرگترین خودروی الکتریکی پیل سوختی هیدروژنی جهان در آفریقای جنوبی شروع به کار کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بزرگترین خودروی الکتریکی پیل سوختی هیدروژنی جهان در آفریقای جنوبی شروع به کار کرد


نیروگاه دو مگاواتی هیدروژنی که توسط First Mode در سیاتل طراحی و ساخته شده است، در یک کامیون در معدن پلاتین Anglo American در موگالاکونا، آفریقای جنوبی نصب شده است.  این خودرو بزرگترین کامیون بدون آلایندگی در جهان است.

بزرگنمایی / نیروگاه دو مگاواتی هیدروژنی که توسط First Mode در سیاتل طراحی و ساخته شده است، در یک کامیون در معدن پلاتین Anglo American در موگالاکونا، آفریقای جنوبی نصب شده است. این خودرو بزرگترین کامیون بدون آلایندگی در جهان است. (اعتبار: انگلیسی آمریکایی)

استخراج معادن همیشه به خودی خود یک فعالیت ضد محیطی خواهد بود، تا حدی به دلیل کل موضوع “حفر اشیا از زمین”. اما شرکت های معدن بخشی از جامعه هستند و به عنوان یک کل جامعه به دنبال راه هایی برای کربن زدایی است، صنعت معدن نیز چنین است.

در آفریقای جنوبی، شرکت معدنی Anglo American می‌خواهد نمونه‌ای را در معدن پلاتین خود در Mogalaquena، که به خانه یکی از بزرگترین وسایل نقلیه الکتریکی جهان تبدیل شده است – یک کامیون 210 تنی (463000 پوند) با سوخت هیدروژنی. .

کامیون خودکششی nuGen زندگی خود را به عنوان یک کوماتسو 930E با پیشرانه دیزلی-الکتریکی آغاز کرد که در آن یک موتور 16 سیلندر به عنوان یک ژنراتور برای نیرو دادن به موتورهای کششی الکتریکی کامیون عمل می کرد. این موتور دیزل اکنون از بین رفته است و موتورهای کششی کامیون با هشت ماژول سلول سوختی هیدروژنی بالارد 100 کیلوواتی و یک باتری لیتیوم یونی مهندسی پیشرفته ویلیامز که قادر به تولید 1.1 مگاوات است که توسط حالت اول در سیاتل ادغام شده است، نیرو می گیرد.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات