• خانه
  • اخبار
  • بر اساس CDC، 43 درصد از آمریکایی ها – 140 میلیون – مبتلا به کووید بودند

بر اساس CDC، 43 درصد از آمریکایی ها – 140 میلیون – مبتلا به کووید بودند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بر اساس CDC، 43 درصد از آمریکایی ها - 140 میلیون - مبتلا به کووید بودند


یک سینی پلاستیکی ویال های خون را به صورت عمودی نگه می دارد.

بزرگنمایی / نمونه خون برای آزمایش آنتی بادی ها در برابر COVID-19. (اعتبار: گتی | بلومبرگ)

بر اساس آخرین تجزیه و تحلیل مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، با استفاده از داده های اواخر ژانویه، تقریباً 140 میلیون نفر در ایالات متحده – حدود 43 درصد – به کووید-19 مبتلا بودند.

تخمین افراد مبتلا به کووید-19 با تعداد تجمعی موارد CDC گزارش شده در پایان ژانویه، که به حدود 74 میلیون نفر رسید، تقریبا دو برابر شده است. انتظار می‌رود این اعداد متفاوت باشند، زیرا بسیاری از موارد COVID-19 شناسایی یا گزارش نشده‌اند – به عنوان مثال. افراد ممکن است اصلا تست ندهند یا در یک تست خانگی اعلام نشده شرکت کنند. این بدان معناست که انتظار می رود تعداد موارد رسمی تعداد قابل توجهی از عفونت های واقعی باشد. با این حال، گزارش‌های موردی ممکن است شامل عفونت در افرادی باشد که چندین بار آزمایش آنها مثبت بوده است، که به طور موثر برخی افراد را بیش از یک بار شمارش می‌کند.

CDC عفونت های واقعی را در طول زمان تخمین می زند که نسبت به نسخه فوق قابل انتقال omicron بینش بیشتری در مورد سونامی اخیر موارد می دهد. بر اساس داده های پایان ماه نوامبر، CDC تخمین می زند که حدود 37 میلیون نفر در ماه های دسامبر و ژانویه به ویروس همه گیر کرونا مبتلا شده اند. تعداد موارد گزارش شده به CDC در این بازه زمانی حدود 26 میلیون نفر است.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات