منو سایت

  • خانه
  • برنامه ویژه هواوی برای بازگشت قدرتمند در زمینه تلفن های هوشمند

برنامه ویژه هواوی برای بازگشت قدرتمند در زمینه تلفن های هوشمند

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

هواوی طی دو سال گذشته به دلیل محدودیت حضور خود را در بازار گوشی های هوشمند کاهش داده است ، اما اخیراً مدیرعامل در مصاحبه ای اعلام کرد که این کاهش موقت است و این شرکت قصد دارد به وضعیت قبلی خود بازگردد و می خواهد وضعیت بهتری را ایجاد کند.

از ژوئن سال 2017 ، هنگامی که دولت آمریکا هواوی را تحریم کرد ، این شرکت با تلاش های قابل تقدیر موفق به حضور خود در بازار گوشی های هوشمند شد. البته هوآوی در این مدت بیکار نبود و دامنه محصولات خود را به حوزه های دیگر گسترش داده است.

همانطور که می دانید ، قبل از اعمال محدودیت ها ، هواوی موفق شد با پیشی گرفتن از سامسونگ به بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان تبدیل شود.

در همین راستا ، آقای گو پینگ در جلسه پرسش و پاسخ با رویترز به چندین س questionsال در مورد فعالیت های آینده این شرکت پاسخ داد.

در این مصاحبه ، آقای پینگ با اشاره به سابقه ایجاد مشکل برای هواوی ، گفت که این شرکت نه تنها قصد دارد در زمینه گوشی های هوشمند به شدت بازگردد ، بلکه می خواهد موفقیت های بسیار بیشتری در این زمینه به دست آورد. آقای پینگ اعلام کرده است که هواوی قصد دارد به عنوان شماره یک سازنده گوشی های هوشمند تبدیل شود.

تولید و رونمایی از سری HUAWEI P50 نشان داد که هواوی هنوز پتانسیل بالایی در طراحی و تولید گوشی های پرچمدار دارد. این تلفن ها علی رغم عدم دسترسی به اتصال 5G از تراشه ای درجه یک استفاده می کنند.

در بخشی دیگر از سخنان خود ، آقای پینگ به مشکل عدم همکاری در تولید تراشه های سایر شرکت ها اشاره کرد و گفت که هواوی هیچ محدودیتی در تولید تراشه های پیشرفته برای گوشی های هوشمند و غیر همکاری در تولید توسط شرکت تراشه تنها مشکل است.

مدیرعامل هواوی ادامه داد:

هواوی به حیات خود در زمینه تلفن های همراه ادامه داد و با پیشرفت مستمر در تولید تراشه ها سرانجام تاج و تخت خود را در بازار گوشی های هوشمند به دست آورد.

طبق آمار منتشر شده توسط موسسه Canalys ، هواوی هنوز در بین تولیدکنندگان پیشرو گوشی های هوشمند در جهان قرار دارد و هفتمین تولید کننده بزرگ گوشی های هوشمند است.

 

برنامه ویژه هواوی برای بازگشت قدرتمند در زمینه تلفن های هوشمند اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.