• خانه
  • اخبار
  • برنامه های مایکروسافت برای استریم ایکس باکس به تابلوی طراحی بازمی گردد

برنامه های مایکروسافت برای استریم ایکس باکس به تابلوی طراحی بازمی گردد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برنامه های مایکروسافت برای استریم ایکس باکس به تابلوی طراحی بازمی گردد


برنامه های مایکروسافت برای استریم ایکس باکس به تابلوی طراحی بازمی گرددسلام بی نهایت به تلویزیونی که فقط یک سوئیچ کوچک دارد

بزرگنمایی / ممکن است مدتی طول بکشد تا شما پخش جریانی کنید سلام بی نهایت فقط با یک سوئیچ کوچک به تلویزیون. (اعتبار: مایکروسافت)

سال گذشته، مایکروسافت رسماً سال‌ها شایعات را تأیید کرد و برنامه‌هایی را برای «دستگاه‌های استریم مستقل» اعلام کرد که می‌توانند بازی‌های Xbox را از طریق سرویس xCloud این شرکت پخش کنند. با این حال، اکنون این شرکت می‌گوید که اساساً در حال بازگشت به تابلوی نقاشی و “چرخش” است.[ing] دور از تکرار فعلی “این جریان – سخت افزار متمرکز.

سخنگوی مایکروسافت در بیانیه ای به Windows Central تکرار کرد که این شرکت “در حال کار بر روی یک دستگاه پخش بازی با نام رمز Keystone است که می تواند بدون نیاز به کنسول به هر تلویزیون یا مانیتوری متصل شود.” در همان زمان، این سخنران پیشنهاد کرد که ممکن است مدتی طول بکشد تا ببینیم سخت افزار نهایی و منتشر شده است:

به عنوان بخشی از هر سفر فنی، ما دائما تلاش‌های خود را ارزیابی می‌کنیم، آنچه را که آموخته‌ایم مرور می‌کنیم و مطمئن می‌شویم که ارزشی برای مشتریان خود به ارمغان می‌آوریم. ما تصمیم گرفتیم از تکرار فعلی دستگاه Keystone منحرف شویم. ما دانش خود را به کار خواهیم گرفت و تلاش های خود را بر روی رویکرد جدیدی متمرکز خواهیم کرد که به ما امکان می دهد بازی Xbox Cloud را در آینده به بازیکنان بیشتری در سراسر جهان ارائه دهیم.

بیانیه مایکروسافت چند هفته پس از انتشار گزارش GamesBeat منتشر می شود که پیش بینی می کرد دستگاه پخش بازی مایکروسافت طی 12 ماه آینده به نقل از افراد آشنا به بازار عرضه شود. [Microsoft’s] این گزارش همچنین می گوید که برخی از تلویزیون های هوشمند سامسونگ در همان بازه زمانی یک برنامه استریم در فضای ابری ایکس باکس دریافت خواهند کرد.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات