• خانه
  • اخبار
  • برنامه جدید Windows Media Player به گذشته سفر می کند و توانایی ریپ کردن سی دی ها را به دست می آورد

برنامه جدید Windows Media Player به گذشته سفر می کند و توانایی ریپ کردن سی دی ها را به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برنامه جدید Windows Media Player به گذشته سفر می کند و توانایی ریپ کردن سی دی ها را به دست می آورد


آماده شدن برای ریپ کردن یک سی دی در برنامه جدید Windows Media Player.

بزرگنمایی / آماده شدن برای ریپ کردن یک سی دی در برنامه جدید Windows Media Player. (اعتبار: مایکروسافت)

اگر ویندوز 11 برای یک چیز خوب بوده است، توجه مجدد و به‌روزرسانی‌های مفید برای برنامه‌های داخلی است که با ویندوز عرضه می‌شوند. گاهی اوقات این به معنای ویژگی های جدید برای برنامه هایی مانند Notepad و Paint است که مدت ها نادیده گرفته شده اند. در موارد دیگر به معنای آوردن است برعکس ویژگی هایی که برنامه های قدیمی در طول مسیر از دست داده اند، مانند ضبط صدا یا Windows Media Player.

آخرین پیش نمایش Media Player که در حال حاضر برای Dev Channel Windows Insiders منتشر شده است، در گروه دوم قرار دارد. در ماه مارس، مایکروسافت پخش سی دی صوتی را در نسخه جدید Media Player فعال کرد، چیزی که نسخه قدیمی تقریباً تا زمانی که وجود داشت از آن پشتیبانی می کرد. و اکنون مایکروسافت در حال ارائه پشتیبانی از سی دی است پارگی در نسخه جدید Media Player، احتمالاً بنابراین همه ما می‌توانیم سی‌دی‌های قدیمی Weezer و Matchbox 20 خود را به فایل‌هایی تبدیل کنیم تا به آی‌پاد و زون‌هایمان ریپ کنند.

به‌طور پیش‌فرض، سی‌دی‌ها را می‌توان در فایل‌های AAC با نرخ بیت ثابت بین 96 تا 320 کیلوبیت بر ثانیه ریپ کرد. فرمت های WMA، FLAC و ALAC نیز پشتیبانی می شوند. پشتیبانی از MP3 و پشتیبانی از نرخ بیت متغیر، دو ویژگی که هنوز در برنامه “Media Player Legacy” گنجانده شده اند، وجود ندارند.

2 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات