• خانه
  • اخبار
  • برنامه اجتماعی ترامپ تحت الشعاع اشکالات و ممنوعیت آشکار حساب های گاو دوین نونز قرار گرفته است

برنامه اجتماعی ترامپ تحت الشعاع اشکالات و ممنوعیت آشکار حساب های گاو دوین نونز قرار گرفته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برنامه اجتماعی ترامپ تحت الشعاع اشکالات و ممنوعیت آشکار حساب های گاو دوین نونز قرار گرفته است


اکانت توئیتر ممنوعه پرزیدنت ترامپ را می توان روی صفحه نمایش گوشی هوشمند مشاهده کرد.

بزرگنمایی / ترامپ پس از تحریم شدن توسط توییتر تصمیم گرفت شبکه اجتماعی خود را ایجاد کند. (اعتبار: گتی ایماژ | جاستین سالیوان)

استقرار شبکه اجتماعی دونالد ترامپ یک فاجعه قابل پیش بینی است. اولین حضور Truth Social در روز دوشنبه با مشکلات فنی و یک لیست انتظار بزرگ همراه بود، در حالی که برخی از افرادی که واقعاً موفق به استفاده از این سرویس شده بودند شکایت کردند که “سانسور شده اند”.

روزنامه واشنگتن پست دیروز گزارش داد که Truth Social “در روزهای اول اولین نمایش بزرگ خود به دلیل مشکلات فنی، یک استراحت 13 ساعته و لیست انتظار 300000 نفر تقریباً کاملاً غیرقابل دسترس بود.” دوین نونز، مدیر عامل گروه رسانه و فناوری ترامپ، به فاکس نیوز گفت که هدف Truth Social این است که تا پایان ماه مارس «به طور کامل عملیاتی شود، حداقل در ایالات متحده». لیست انتظار است اکنون بیش از 500000.

Truth Social فقط برای iOS در دسترس است. من از برنامه iOS برای ثبت نام در روز دوشنبه استفاده کردم تا آزمایش کنم که آیا می توانم با وجود تمام مشکلات فنی یک حساب ایجاد کنم یا خیر. حساب کاربری من ایجاد شده است، اما من هنوز # 188221 در لیست انتظار هستم. فرض بر این است که برنامه اندروید “به زودی” در فروشگاه Play ارائه می شود. یک صفحه به روز رسانی وضعیت روز دوشنبه گفت که توسعه دهندگان Truth Social “فرایند ایجاد حساب کاربری را تثبیت کرده اند” و “در حال کار برای افزایش سرعت ایجاد یک حساب کاربری جدید هستند.” Truth Social با استفاده از نرم افزار متن باز Mastodon ایجاد شد.

۱۱ پاراگراف باقیمانده را بخوانید نظرات