• خانه
  • اخبار
  • برق آمریکا تا سال 2023 100 درصد از انرژی خورشیدی تامین خواهد شد

برق آمریکا تا سال 2023 100 درصد از انرژی خورشیدی تامین خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
برق آمریکا تا سال 2023 100 درصد از انرژی خورشیدی تامین خواهد شد


یک تکنسین مرد با کت و شلوار زرد، ماژول های خورشیدی آبی فتوولتائیک را با یک پیچ نصب می کند.  پنل برق انسانی خورشید منابع پایدار انرژی های تجدید پذیر نوآوری جایگزین

بزرگنمایی / مزرعه Electrify America Solar Glow 1 انرژی خورشیدی کافی برای جبران کل شبکه شارژ EA تولید می کند.

یکی از بهترین چیزها در مورد خودروهای الکتریکی، به استثنای سیستم‌های محرکه، گشتاور فوری و سکوت آرامش‌بخش آن‌ها، این واقعیت است که هرچه برق شهری تمیزتر می‌شود، هر EV که از آن برای شارژ استفاده می‌کند نیز تمیز می‌شود. این روند در این هفته با انتشار اخباری مبنی بر اینکه تا سال آینده، شبکه شارژ Electrify America (EA) به طور کامل با انرژی خورشیدی جبران خواهد شد، یک گام به جلو برداشت.

روز چهارشنبه، EA قراردادی 15 ساله با Terra-Gen برای خرید برق از یک مزرعه خورشیدی 75 مگاواتی که توسط دومی در شهرستان سن برناردینو، کالیفرنیا ساخته شده، امضا کرد. در گذشته، ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، قول های مختلفی برای تامین انرژی شبکه سوپرشارژر تسلا به طور کامل از انرژی خورشیدی داده است و این خودروساز در برخی از نقاط شارژ آن، مشبک های خورشیدی نصب کرده است. هنوز به نظر نمی رسد که شبکه به طور کامل از انرژی خورشیدی تغذیه می کند.

پروژه Electrify America Solar Glow 1 اواخر سال جاری آغاز خواهد شد و زمانی که در سال 2023 به طور کامل عملیاتی شود، باید تولید انرژی سالانه 225000 مگاوات ساعت داشته باشد. این برای در نظر گرفتن مصرف انرژی سالانه شبکه شارژ EA بیش از اندازه کافی است.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات