بررسی پورشه 911 GT3 2022: ماشین اسپرت نهایی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بررسی پورشه 911 GT3 2022: ماشین اسپرت نهایی


یک پورشه 911 GT3 نارنجی در کنار تابلوی مزرعه نیوکمبز در بزرگراه آنجلس

بزرگنمایی / 911 و سپس 911 GT3 وجود دارد. (اعتبار: بردلی ایگر)

911 GT3 که در اصل برای برآورده کردن قوانین همسان سازی مسابقات FIA تولید شده است، از زمان معرفی این مدل در سال 1999 به طور ذاتی با تلاش های مسابقه ای پورشه مرتبط بوده است. با معرفی نسل 992 GT3، DNA مشترک بیش از هر زمان دیگری مشهود است. با این حال، پورشه به نوعی توانسته تعادلی بین توانایی و عمل گرایی برقرار کند، و در نتیجه یک ماشین عملکردی به وجود می‌آید که بی‌وقفه قله‌های یک مسیر را تعقیب می‌کند، در حالی که رانندگی لذت‌بخشی را در مسیر انتخابی فراهم می‌کند.

اما یک لحظه فکر نکنید که GT3 نرم شده است. این خودروی جدید که در کنار همتایان مسابقه‌ای خود در بخش GT پورشه توسعه یافته است، به لطف تمرکز قوی بر کاهش جرم در سرتاسر خودرو، وزن کم‌تر از 3200 پوند (1451 کیلوگرم) نسبت به مدل قبلی خود تا حد زیادی بدون تغییر باقی می‌ماند. یک سیستم اگزوز جدید در اینجا 22 پوند (10 کیلوگرم) صرفه جویی می کند، یک باتری فسفات آهن لیتیوم چند پوند در آنجا صرفه جویی می کند – همه اینها جمع می شود. و این رویکرد یک موضوع تکراری در 992 GT3 است.

عناصر آیرودینامیکی قابل تنظیم جدید اجازه می دهد تا نیروی رو به پایین تا 150 درصد نسبت به نسل قبلی GT3 (معروف به 991.2) افزایش یابد. و برای اولین بار برای هر 911 جاده ای، GT3 جدید از پیکربندی سیستم تعلیق جلوی دوبل جناغی ماشین مسابقه ای 911 RSR برای بهبود دقت هندلینگ استفاده می کند. به گفته رئیس بخش GT آندریاس پریونینگر، این طراحی پایداری وصله تماسی را بهبود می بخشد زیرا سیستم تعلیق ضربه ها و سایر نواقص سطح جاده را جذب می کند و به مهندسان پورشه اجازه می دهد تا شاسی را سفت کنند و در عین حال مطابقت سواری را حفظ کنند. دمپرهای تطبیقی ​​جدید که می توانند تقریباً در نیمی از زمان به شرایط جاده واکنش نشان دهند، به این مأموریت کمک می کنند.

خواندن 9 پاراگراف باقی مانده | نظرات